انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان
خریدفشارسنج-الفابلاگ

خریدفشارسنج-الفابلاگ

خریدفشارسنج-الفابلاگ
کد خبر: 914
زمان انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۱۵ بعد از ظهر -
10170 بازدید

مطمئن شوید که نور کافی وجود دارد و می توانید عقربه و نشانه های فشارسنج را قبل از اینکه شروع به تست کنید ببینید. در هنگام انجام این کار با گوشی به صداها توجه کنید. فشارسنج مچی از نوع فشار سنج های دیجیتال می باشد که قابلیت ذخیره سازی داده را نیز دارد از این دستگاه ها میتوان برای بیش از یک نفر نیز استفاده کرد، البته این را در نظر بگیرید که فشار سنج های دیجیتال در صورت معیوب شدن میتوانند میزان فشار خون نادرستی را به شما ارائه دهند پس در انتخاب و خرید آنها دقت کنید و همواره آنها را مورد آزمون قرار دهید. در ضمن بعضی از فشارسنج های دیجیتال دارای وبژگی های دیگری از جمله قابلیت ذخیره سازی برای دو کاربر، اندازه گیری مقدار میانگین فشار خون های اخیر، قابلیت اتصال به کامپیوتر، هشدار فشار خون بالا و تشخیص نا منظم بودن ضربان قلب هستند که در انتخاب نوع و مدل دستگاه فشارسنج خون موثر است.

برای اندازه گیری فشار خون به کمک فشار سنج جیوه ای شما نیاز به کاف یا بازوبند، گوشی طبی، فشارسنج و پمپ پلاستیکی دارید. قسمت بالای بازوبند را از طریق نوار فلزی ای که به آن متصل است بلرزانید. قسطی کلاب شرایط ویژه ای را برای فروش اقساطی اجناس خود همچنین فروش اقساطی فشار سنج در نظر گرفته است. بازوبند را دور بازوی خود ببندید (بالای بازو). در داخل بازوی خود که اکنون صاف کرده اید شریان بازویی وجود دارد. گوشی طبی را به آرامی در گوش خود قرار دهید. فشارسنجهای دیجیتال نسبت به مدلهای عقربهای از قیمت بالاتری برخوردارند اما دقت آنها در اندازهگیری فشار خون دقیقتر است. اما فشارسنج مچی را میتوانید بهسرعت روی مچ بسته و در هر شرایطی فشار خود را اندازهگیری کنید. بهتر است آن را بین انگشت اشاره و انگشت وسط خود نگه دارید. از آنجایی که در اندازه گیری فشار خون بین دست راست و چپ ممکن است اختلاف مختصری وجود داشته باشد؛ بهتر است فشار خون در وضعیت نشسته و از دست راست اندازه گیری شود. تا زمانی که عقربه فشارسنج در نوسان بین ۲۰ و ۳۰ است به آرامی و مداوم بازوبند را باد کنید.

READ  آمادگی مجلس برای تحقق شعار سال/ضرورت توجه به تولید داخل

به فشارسنج نگاه کنید. اگر به دنبال دستگاه مقرونبهصرفه و کوچک هستید، این نوع دستگاه بهترین فشارسنج برای شما است. این نبض در بالای مفصل مچ درون شیاری در امتداد انگشت شست حس میشود. قبل از خرید اندازه بازو یا مچ خود را اندازهگیری نمایید تا در خرید بتوانید اندازه مناسب را انتخاب نمایید. برای این اندازه گیری دقیق فشار خون، جایی بنشینید که بتوانید بازویتان را راحت روی یک سطح مثل میز بگذارید به طوری که وقتی آرنج خود را خم می کنید، آرنج با قلبتان در یک سطح و موازی باشد. با افزایش سن تغییرات بسیاری مانند افزایش پلاکتها یا تنگ شدن رگهای خونی در بدن بوجود میآید این تغییرات نیز بر عوامل مختلفی مثل ، فشار خون تاثیر میگذارد و موجب بروز برخی بیماریها و مشکلات جسمی میشود . مطمئن شوید که بازوبند خیلی تنگ نشده باشد و آن را سفت نبندید. اگر دستگاه فشارسنج هم دارید، برای اینکه مطمئن باشید درست کار میکند، یکبار همراه با فشارسنج خود به دکتر عمومی یا دکتر داخلی مراجعه کنید. مطمئن شوید که آن را در جهت عقربه های ساعت بسته اید به طوری که وقتی پمپ می کنید هوا از آن خارج نمی شود ولی آن را بیش از حد سفت نکنید.

برای دریافت جدید ترین برنامه بدنسازی کلیک کنید ( کاملا رایگان ) آلفابلاگ

اگر آن را خیلی سفت بسته باشید ممکن است به سرعت آن را باز کنید و هوا سریع از آن خارج شود. زمانی که برای اولین بار صدای کورتکوف را شنیدید به عقربه نگاه کنید و عدد به دست آمده را به خاطر بسپارید. می توانید فشارسنج را روی میز بگذارید و آن را نگاه کنید. برای کمک به این کار می توانید با دو انگشت خود (نه انگشت شست) آنقدر دیافراگم را حرکت دهید که محل نبض را پیدا کنید. بعضی از فشارسنجهای دارای حافظه هستند و دو کاربر مختلف میتوانند نوسانات و تغییرات فشار خود را در آن ذخیره کنند. یعنی هم امکان ذخیره سابقه فشار خونتان در دستگاه وجود دارد و هم این ثبت تاریخچه برای بیش از یک کاربر ممکن است. در انتخاب صفحه نمایش فشارسنج هم باید دقت کنید. اگر برای اولین بار است که این کار را خودتان انجام می دهید، اگر راست دست هستید، از بازوی چپ و اگر چپ دست هستید، از بازوی راستتان استفاده کنید. این امر به ویژه برای فشار سنج های اتوماتیک بسیار مهم است. برای افرادی که واکنش آلرژیک نسبت به لاتکس دارند، این نوع دستگاه بهترین فشارسنج است، زیرا خاصیت ضدحساسیت دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید