امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان
کاملترین فهرست لوازم مسافرتی خودرو-الفابلاگ

کاملترین فهرست لوازم مسافرتی خودرو برای سفرهای عادی و آفرود

کاملترین فهرست لوازم مسافرتی خودروبرای عید
کد خبر: 898
زمان انتشار: ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۰ بعد از ظهر -
95479 بازدید

کاملترین فهرست لوازم مسافرتی خودرو برای سفرهای عادی و آفرود

از طرفی، اگر کفش مناسب به پا نداشته باشید، همان ابتدای مسیر خسته شده و پا و کمرتان درد میگیرد. این افراد در همان سفر اول خود متوجه اهمیت لوازم سفر میشوند و سعی میکنند تا در مراحل بعد با خرید تجهیزات سفر به طور کامل خیال خود را از گردشی ایمن، راحت کنند. اگر در تجهیزات آفرود خود یک سایهبان داشته باشید، دیگر نیازی به نگرانی نیست و با نصب آن آرامش خیال را به خود هدیه خواهید کرد. اگر آفرود میکنید احتمالا به کویرنوردی هم علاقه خواهید داشت، پس اینجا راهنمای کامل کویرنوردی در ایران را میتوانید بخوانید و با بهترین کویرهای ایران آشنا شوید. از کاربردهای دیگر این هولدرها میتوان به پاسخگویی به تماس، تماس اضطراری، ارسال پیامک فوری و استفاده از جهتیاب اشاره کرد. با کوچکترین و راحتترین درمانها بهبود پیدا میکنند و حال خوش سفرتان را از بین نمیبرند. معمولاً این لوازم به گونهای طراحی میشوند که جمع و جور بوده و در عین حال کاربردی باشند. افرادی که به سفر و طبیعت گردی علاقمند و همچنین کوهنوردان و گردشگران میدانند که آماده کردن تجهیزات سفر و گردشگری از مهمترین نکاتی است که باید در نظر بگیرند. برای نشستن بر روی سبزهزارها و سکوهای کمپینگ، باید یک زیرانداز مناسب داشته باشید.

اما با داشتن جای دستمال کاغذی که به تازگی طراحی شده و روی آفتابگیر خودرو قابل نصب است، میتوانید فضای خالی خودروی خود را دو چندان کنید. ظروف چند تکه و ستهای ظروف پلاستیکی مسافرتی و حتی کیسههای زیپدار نیز از ابزار سفر در بخش تغذیه هستند و تا زمانی که به آنها نیاز پیدا نکنید، متوجه اهمیت آنها نمیشوید. پس داشتن بیل، در کنار دیگر لوازم مسافرتی ضروری خودرو برای آفرود را فراموش نکنید. اگر در یک هوای آفتابی به سفر میروید، مطمئن نباشید که تا زمان برگشت به خانه هنوز هم همین هوا را میبینید. با توجه به اینکه نمونههای مختلفی از تجهیزات مسافرتی و مواردی مانند کوله پشتی و سایر تجهیزات در فروشگاه ایمن ترافیک موجود هست، در این مطلب به معرفی برخی از وسایل مورد نیاز در سفرهای مختلف اشاره خواهیم کرد. چادر مسافرتی از مهمترین لوازمی است که برای کمپینگ باید در اختیار داشته باشید. از این رو ظروف غذا کوچک و جمع و جور را باید خریداری کنید. برای مثال یک چاقوی تیز و کوچک که بتواند مواد غذایی، طناب و پارچه و حتی چوب را برش و تکه کند بسیار کارآمد و کاربردی است و نباید از خرید آن غافل شد. میتوانید تعداد زیادی لوازم کوچک و بزرگ را در آن جای دهید.

را داشته باشید. در این صورت هم باید کوله پشتی همراهتان باشد تا این وسایل را در آن قرار دهید. این مورد را نمیتوان تنها در لیست لوازم مسافرتی خودرو قرار داد، چون حتی داخل شهر هم به کارتان میآید. حال ممکن است این تجهیزات سفر شامل وسایل و مواد اولیه پزشکی باشند، یا ممکن است شامل ابزارهایی مانند کوله پشتی یا چادر مسافرتی برای اقامت باشند. البته معمولاً گردشگران و کوهنوردان غذاهای سبک مانند کنسرو با خود به همراه دارند. چراغ قوهها با در نظر گرفتن کارایی که دارند از جنسهای گوناگونی مانند آلومینیوم، فلز و پلاستیک ساخته شدهاند. را هم از یاد نبرید. بدین صورت فضای زیادی نمیگیرد و حتی میتوانید آن را به کوله پشتی خود هم متصل کنید. بدین صورت در سردترین هوا هم میتوانید در کیسه خواب خود فرو روید و خوابی راحت داشته باشید. حتی در صورتی که قصد ندارید شب را در طبیعت بمانید، باز هم این نوع چادر به دردتان میخورد تا پس از گشت و گذاری در طبیعت، ساعتی را درون آن به خوابی عمیق فرو بروید و از آرامش طبیعت لذت ببرید. از طرفی سرو غذا در طبیعت بسیار دلپذیر است و اکثر افراد سعی میکنند تا خودشان دست به کار شده و یک غذای خوشمزه ترتیب دهند.

از این رو نیاز است تا برخی لوازم را با خود به همراه داشته باشید. چرا که داشتن تجهیزات سفر و کمپینگ مناسب هم ایمنی سفر ما را تا حد زیادی تامین می کند و هم همراه داشتن این تجهیزات در طول سفر، آرامش و آسایش زیادی به دنبال دارد. به عنوان مثال قرص ضدعفونی کننده از مواردی است که ممکن است بارها در طبیعت به آن نیاز داشته باشید. از این رو در بین وسایل مسافرت، حتماً لوازم آشپزی در طبیعت را هم در نظر داشته باشید. یکی از مهمترین وسایل مورد نیاز سفر، کوله پشتی است. برخی از مهمترین تجهیزات سفر را در ادامه ذکر میکنیم. باید به گونهای سفر کنید که نگرانی از بابت سلامت خود نداشته باشید. قبل از اینکه بخواهیم در مورد لیست تجهیزات سفر و کمپینگ صحبت کنیم، باید در کل بدانیم که تجهیزات سفر به چه چیزهایی گفته میشود؟ اگر بخواهیم برای لوازم جانبی ماشین لیستی تهیه کنیم، بیشک چراغ قوه در این لیست جای خواهد گرفت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید