امروز دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان
بهترین برنامه بدنسازی حجمی با الفابلاگ

بهترین برنامه بدنسازی حجمی -الفابلاگ

بهترین برنامه بدنسازی حجمی را با الفابلاگ دنبال کنید.
کد خبر: 7672
زمان انتشار: ۶ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۰ بعد از ظهر -
17937 بازدید
برنامه بدنسازی حجمی

استروئیدهای بدنسازی و انواع آن – بدنسازی|برنامه بدنسازی|برنامه تغذیه

مربیان تن ورز، دقیقا همین برنامه بدنسازی و برنامه غذایی را از شاگردان خود بین ۳۵۰۰۰۰ تومان تا ۱۰۰۰۰۰۰ تومان دریافت میکنند، ولی شما تنها ۱۵۰ هزار تومان پرداخت میکنید! امکان افزایش تدریجی وزنه، بدون نیاز به پرداخت هزینه اضافه. به شما پیشنهاد میکنیم در هفته ۳-۴ روز تمرین داشته باشید.این بهترین نقطه شروع میباشد.خیلی از بدن سازان فکر میکنند که هر چه بیشتر تمرین کنند نتایج بهتری میگیرند.زمانی را صرف یادگیری چگونگی استفاده حداکثری از ۳-۴ روز تمرین در هفته کنید.شما چیزهای زیادی خواهید آموخت و به احتمال زیاد خواهید فهمید که چرا ۵ روز تمرین در هفته ضروری نمیباشد.البته در اینجا قصد نداریم که بگوییم نمیتوانید ۵ روز در هفته تمرین کنید.سایت اد کو ان شما میتوانید ولی بهتر است یاد بگیرید که چطور میتوان از جلسات تمرینی بیشترین استفاده را برد قبل از اینکه بخواهید تعداد جلسات تمرینی خود را افزایش دهید. همچنین حتما تمرینات کاردیو را قبل از انجام تمرینات بدنسازی انجام دهید تا بدنتان گرم شده و دچار گرفتگی عضلات نشوید. همچنین میتوانید روزهایی که گروه عضلات خاص را تمرین میدهید را جا به جا کنید، فقط به یاد داشته باشید که عضلات بزرگ (سینه و زیر بغل) را قبل از عضلات کوچکتر ( سرشانه و جلو بازو و پشت بازو) تمرین دهید.

همیشه شکل صحیح حرکت را انجام دهید. حرکت جلو باز با هالتر این محدودیت را دارد که نیروی مقاومت ایجاد شده تنها توسط جاذبه زمین هست یعنی در خط مستقیم و به سمت بالا. این تمرینهای اولیه هستند که اکثر مردم میدانند چگونه انجام دهند. با این حال، میتوانید به سرعت در برنامه غذایی خود تغییر ایجاد کنید، رژیم غذایی باید اولین چیزی باشد که شما بررسی میکنید. این حداقل مقداری است که در نظر میگیریم. جلساتی که تمرینات پا دارید، حتما” آبی را که در حد فاصل تمرینات میل می کنید، مقداری شیرین باشد. کاهش سرعت اجرای حرکات روی شدت این حرکات تأثیری نمیگذارد بلکه فقط باعث افزایش مدت زمان قرارگیری عضله تحت فشار می شود؛ البته از نظر ورزش بدنسازی این مسئله یعنی سرعت عملکرد عضلانی خیلی مهم و ضروری نیست. چراکه ساختار ژنتیکی سینه بانوان به گونه ای است روی آن را بافت چربی فرا گرفته است و چنانچه روی این عضله تمرکز زیادی داشته باشید، باعث افت بافت چربی، افتادگی پوست و کوچک تر شدن سینه خواهد شد.

روی میز تخت بخوابید. بنابراین، قرار دادن این دو با هم باعث افزایش انگیزه برای تمرین دادن قستهای مختلف بدن میشود. حتی تغییرات ناچیز هم میتوانند عضلات مورد هدف را به شیوهای متفاوت بکار بگیرند و آنها را وادار به رشد کنند. موضوع مهم این است که نباید انتظارات بالایی در کوتاه مدت داشته باشید، زیرا حجم عضلانی در طول زمان به آرامی رشد میکند. این ماده به ارگانها ، بافتها و سلولها برای انجام کارشان کمک میکند. میتوان حرکات این برنامه بدنسازی آلمانی را طوری تغییر داد که تکرار آنها کمتر باشد و به وزن بیشتر بدن شما کمک میکند. پیگیری کنید که تا چه میزان وزن را میتوانید تا انجام همه ستها و تکرارها بلند کنید. اگر شما نیاز به خوردن غذای بیشتری دارید، سعی کنید وزن خود را افزایش ندهید و مقدار پروتئین و کربوهیدرات خود را بیشتر کنید. مهم است که به یاد داشته باشید که در هر حرکت، فرم تمرینی درست را حفظ کنید، تنها به فکر افزایش وزن و سنگین زدن نباشید؛ انجام این کارها میتواند منجر به آسیب شود. اگر تازهکار هستید و میخواهید بدن خود سر و سامانی دهید، در اینجا چند نکته مفید است که به شما کمک زیادی خواهد کرد.

حتی اگر باشگاهی مدرن پر از دستگاههای بدنسازی فانتزی و براق باشد، آنها به شما کمک نمیکنند که یتوده عضلانی پایهای بسازید. مد نظر داشته باشید که پشتیبانی برنامه تمرینی شما به صورت آنلاین از طریق تلگرام انجام میشود. همانطور که پیش میروید، پیشنهاد میکنیم با تمرینات مختلف، محدودههای مجزا و آزمایشهای مختلف برای پیدا کردن آنچه که برای شما مناسب است را تست کنید. در حالی که ممکن است وسوسه شوید تمام حرکتهای ممکن را انجام دهید، ابتدا به حرکتهای اولیه بپردازید. در حال حاضر ممکن است دچار مشکل و یا ناراحتی دراین نواحی نشوید، اما یقینا نمیخواهید آنها را در آینده تجربه کنید. در حالی که ممکن است برای بلند کردن وزن بیشتر وسوسه شوید، ولی باید با وزنهای کمتری شروع کنید تا فرم مناسب هر تمرین برنامه بدنسازی حجمی را یاد بگیرید. آنها تحت تاثیر این فرض قرار میگیرند که با گرفتن جدیدترین مکملها میتوانند سود قابل توجهی دریافت کنند. اگر هنوز درد دارید، این تمرین را انجام ندهید. اگر نمیتوانید، در طول روز، علاوه بر خواب شبانه، در طول روز دقایقی را به استراحت بپردازید. وعده های غذایی را از پیش آماده کنید. اگر در الفابلاگشروع برنامه تمرینی بدنسازی برای چربی سوزی تمام انرژی خود را صرف پیروی از یک رژیم غذایی سالم و با کالری کنترل کنید ، خود را برای موفقیت طولانی مدت آماده می کنید

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید