امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

بنتو: فقط به پیروزی مقابل ایران و صدرنشینی فکر می‌ کنیم

کد خبر: 16218
زمان انتشار: ۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴ بعد از ظهر -
90 بازدید

به گزارش انلاین بلاگتیم ملی کره تحت هدایت پائولو بنتو فردا در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی به مصاف ایران خواهد رفت. هر دو تیم پیش از این صعود خود به جام جهانی را قطعی کرده اند و جدال فردا تنها به لحاظ صدرنشینی از اهمیت بالایی برخوردار است. کره جنوبی ۱۱ سال است که مقابل ایران به پیروزی نرسیده و فردا به دنبال طلسم شکنی خواهد بود.

به گزارش طرفداری، پائولو بنتو، سرمربی کره در نشست خبری پیش از بازی برابر ایران گفت:

ایران و ما می‌خواهیم در گروه اول باشیم. ایران حتی در صورت مساوی هم می‌تواند اول بماند، اما برای رسیدن به مقام اول باید پیروز شویم. ما سعی می‌کنیم در مقابل هوادارانمان به پیروزی برسیم. کره و ایران هر دو با یک مشکل کرونا و مصدومیت مواجه هستند. در مقایسه با بازی گذشته، این تنها تفاوت است. قطعاً ایران هم برای صدرنشینی تلاش خواهد کرد.

رسیدن به رکورد ۲۸ پیروزی در صورت غلبه بر ایران:

تیم و بازیکنان ما مهمتر از رکورد شخصی من هستند.  فقط برای تیم مهم است که تا آنجا که ممکن است برنده بازی ها باشد.

تاثیر سون هیونگ مین:

سون هیونگ مین و تیم باید به یکدیگر کمک کنند تا بهترین عملکرد خود را داشته باشند. سون، اوی جو هوانگ و مین جائه کیم هر سه با تاخیر به ما ملحق شدند‌. کادر مربیگری ما به آنها کمک کرد تا مهارت های خود را نشان دهند.  در فوتبال قدرت ذهنی به اندازه جسمی مهم است.  آنها روحیه ای را که تا به اینجا نشان داده اند را فردا در مسابقه نشان خواهند داد.

تاکتیک کره در برابر ایران:

با افزایش مالکیت توپ سعی می‌کنیم تا آنجا که ممکن است خط هافبک را در اختیار داشته باشیم. حریف قوی است و ما باید به این احترام بگذاریم. همچنین لازم است که در دفاع نیز عملکرد خوبی داشته باشیم. سونگ هو، کیم جین گیو و هوانگ این بیوم بازیکنانی هستند که به سرعت با سیستم های تاکتیکی مختلف ما سازگار شده اند.  بدون آنها، ما باید راه حل دیگری پیدا کنیم. در شرایط فعلی بهترین بازیکنان را به عنوان شروع کننده به میدان خواهیم فرستاد. با قاطعیت می‌توان گفت تمام تلاش‌مان را می‌کنیم و برای رسیدن به هدف‌مان یعنی پیروزی تلاش می‌کنیم.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری