امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

زلاتان: نزدیک شدن به پایان برای من غم‌انگیز نیست؛ بزرگ‌ترین غم برای شماست که دیگر بازی زلاتان را نمی‌بینید

کد خبر: 16073
زمان انتشار: ۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۴ قبل از ظهر -
86 بازدید

به گزارش انلاین بلاگقرارداد زلاتان ابراهیموویچ با میلان به زودی به پایان می رسد و در ۴۰ سالگی هنوز مشخص نیست که او یک فصل دیگر با میلان ادامه می دهد یا خیر. در هر صورت به نظر می رسد زلاتان هنوز برنامه ای برای بازنشستگی ندارد و حضور او در تیم ملی سوئد برای دیدارهای پلی آف جام جهانی ۲۰۲۲، این موضوع را تایید می کند.

زلاتان که در اردوی تیم ملی کشورش حضور دارد، در یک کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و گفت:

فکر کردن به بازنشستگی، احساس وحشت جزیی را به من وارد می کند. مطمئناً تا زمانی که بتوانم نتیجه بگیرم و رنج نکشم، تا زمانی که ممکن است به بازی کردن ادامه خواهم داد. می‌ خواهم بدون پشیمانی به حرفه‌ ام پایان دهم، بنابراین باید دوران حرفه ای خود را به حداکثر برسانم. برنامه دوران پس از بازنشستگی؟ نمی‌دانم، خواهیم دید زمانی که روزش فرا برسد. می‌ توانم مستقیماً از زمانی که بازنشسته می‌ شوم، حرفه جدیدی را در فوتبال شروع کنم، استراحت کنم یا کاملاً ناپدید شوم. هر روز برای ۲۵ سال برای هر کاری برنامه داشتم اما یک روز از خواب بیدار می شوم و هیچ برنامه ای ندارم و این احساس عجیبی خواهد بود.

نزدیک شدن به پایان برای من غم انگیز نیست. فکر می‌ کنم بزرگترین غم متعلق به شما باشد، زیرا دیگر نمی‌ توانید بازی من را تماشا کنید. تا هستم باید از بازی زلاتان لذت ببرید، چون دیگر امثال زلاتان را نخواهید دید.

در پاهای خود دیگر توان ۹۰ دقیقه بازی را ندارم اما قبل از بازگشت به تیم ملی سوئد، این موضوع را می دانستم. پسر پیری هستم که هنوز خیلی از کارها را به شکل مناسبی انجام می دهم.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری