امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

لژیونر ۱۴۰۰؛ علی علیپور / در جستجوی گنج!

کد خبر: 16083
زمان انتشار: ۳ فروردین ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۰ قبل از ظهر -
87 بازدید

به گزارش انلاین بلاگدر پنجمین قسمت از عملکرد لژیونرهای ایران در سال ۱۴۰۰ به سراغ علی علیپور مهاجم ماریتیمو رفته ایم.

به گزارش طرفداری، علیپور در سال ۱۳۷۴ در قائمشهر به دنیا آمد. علیپور از جوانان نساجی فوتبالش را شروع کرد و بعد از حضور قرضی در استیل آذین به بزرگسالان سنگ آهن بافق پیوست. راه آهن در سال ۱۳۹۲ پیشناد جذب این بازیکن را به سنگ اهن بافق داد و این بازیکن طی یک فصل حضور در راه آهن تانست ۳ گل برای این تیم بزند. علیپور در سال ۱۳۹۳ به عضویت تیم پرسپولیس در آمد و توانست طی ۹ سال بازی برای این تیم ۸۷ گل در ۲۱۱ مسابقه به ثمر برساند و به یکی از جهره های اصلی قهرمانی های پرسپولیس در سال های اخیر تبدیل شود. علی علیپور در سال گذشته با پیشنهاد ماریتیمو روبرو شد و به این تیم پیوست تا هم تیمی امیر عابدزاده شود اما با جدا شدن امیر او در حال حاضر تنها نماینده ایران در این تیم است.

امیدوار به ملی پوش شدن

علی علیپور از زمان پیوستنش به تیم ماریتیمو همواره امیدوار بوده تا نظر سرمربی تیم ملی را به خود جلب و به همراه تیم ملی راهی جام جهانی شود. این آروزی علیپور با توجه به ترافیک تیم ملی در خظ حمله و حضور سردار آزمون و مهدی طارمی کمی دست نیافتنی است اما علیپور با عملکرد خوب خود در لیگ پرتغال تا حدود این آرزو را ممکن کرده است.

علیپور فصل گذشته در لیگ پرتغال عملکرد خوبی نداشت و تنها دو گل و یک پاس گل به ثبت رساند. او در فصل جدید تا اینجای فصل ۶ گل زده است. تیم مارتیمو در رده هشتم جدول قرار داردو مهاجم سابق پرسپولیس معتقد است اسکوچیچ باید بازی های او را مورد توجه قرار داده و برایش جایی در تیم ملی در نظر بگیرد. شما چه فکر می کنید؟ آیا علی علیپور مسافر قطر می شود؟Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری