امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

شکوری: به رادوشوویچ پول پرداخت کردم و حالا مرا بدهکار کرده اند

کد خبر: 23559
زمان انتشار: ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۳ بعد از ظهر -
82 بازدید

به گزارش انلاین بلاگبوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان تیم سابق پرسپولیس به دلیل اتفاقاتی که رخ داد و پس از فسخ قرارداد با این باشگاه برای دریافت مطالباتش به فیفا شکایت کرد. با رأی فیفا باشگاه پرسپولیس مبلغ ۸۶۶ هزار یورو که حدود ۲۵ میلیارد تومان می‌شود باید به این دروازه‌بان کروات بپردازد.

به گزارش طرفداری، در همین رابطه ابراهیم شکوری معاون سابق باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با فارس، اظهار داشت:

 تنخواه و هزینه‌ها در زمان حضورم در باشگاه پرسپولیس، در اختیار من بود و بخش مالی ، پول را به من می‌داد و من این پول را به رادو می‌دادم و به نوعی من رابط بین باشگاه و رادوشوویچ برای پرداخت پول بودم. بهمن ماه سال ۱۳۹۹ مبلغ ۱۸ هزار یورو به رادو دادم که طبق همه پرداختی‌ها، از او امضاء و رسید می‌گرفتم. این مبلغ را من به این دروازه‌بان پرداخت کردم اما اینکه در واحد مالی پرسپولیس ثبت شده یا نه را نمی‌دانم. به همین خاطر من را بابت این مبلغ بدهکار کرده‌اند!

وی ادامه داد:

ما ۲۳ روز برای لیگ قهرمانان آسیا در گوای هند بودیم و باشگاه مبلغی را به عنوان تنخواه در اختیار من قرار داده بود. در همان مقطع باشگاه مبلغی در حدود ۵ یا ۱۰ درصد را در تهران به حساب بازیکنان واریز کرد اما از آنجایی که ما نمی‌توانستیم به حساب رادو پول واریز کنیم من از همان تنخواه حدود ۱۲ یا ۱۵ هزار یورو به این دروازه‌بان پرداخت کردم. همانجا از رادوشوویچ رسید گرفتم و خوشبختانه تمام اسناد و مدارک را نسبت نسخه اصلی، ثبت در اتوماسیون اداری و اسکن شده در اختیار باشگاه قرار دادم اما نمی‌دانم چرا به این اسناد رسیدگی نشده و من بدهکار شدم!

شکوری خاطرنشان کرد:

در برخی از مواقع که باشگاه با مشکلات مالی روبه‌رو بود من با هزینه شخصی یا با قرض گرفتن از عمویم هزینه‌هایی انجام می‌دادم و در صورتی که به اسناد مالی به صورت درست رسیدگی شود شاید من طلبکار هم بشوم. برای رسیدگی به این مسائل چند بار به باشگاه نامه نوشتم و حتی در دوران مدیریت آقای سمیعی هم این مسائل را پیگیری کردم اما هنوز رسیدگی کامل به این موضوع انجام نشده و من همچنان به پرسپولیس بابت پولی که به رادو داده و سند آن را هم دارم بدهکارم.

معاون سابق باشگاه پرسپولیس گفت:

باشگاه پرسپولیس وارد بورس شده و الان دیگر فقط هوادار ندارد بلکه سهامدار دارد و آنها باید به صورت شفاف بدانند که بحث طلبکاری و بدهکاری این باشگاه چگونه است. باید روی کدال به صورت شفاف اعلام شود که ابراهیم شکوری طلبکار است یا بدهکار. سهامدار باید این‌ها را بداند اما الان و به اشتباه من را ۷۹۲ میلیون تومان بدهکار کرده‌اند که باید این مسأله بررسی شود. به دلیل قوانین بورسی باید ماه به ماه به سهامداران گزارش شود اما متأسفانه الان در حق بیت‌المال تضییع صورت گرفته که باید بررسی شود. 

وی در پایان در پاسخ به این سوال که در زمان مدیریت جعفر سمیعی در پرسپولیس چقدر پول به رادوشوویچ پرداخت شده گفت:

همه اسناد و مدارک وجود دارد و فکر می‌کنم ما حدود ۱۲۰ الی ۱۳۰ هزار یورو به این دروازه‌بان پول دادیم.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری