امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

سرگی میلینکوویچ ساویچ مهره گمشده خط هافبک یوونتوس

کد خبر: 29533
زمان انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۷ بعد از ظهر -
124 بازدید

به گزارش انلاین بلاگماسیمیلیانو الگری یک هافبک باکیفیت برای یوونتوس می‌خواهد و سرگی میلینکوویچ ساویچ اولویت اصلی او در بازار نقل و انتقالات است. 

طرفداری | ماسیمیلیانو الگری بارها تاکید کرده یوونتوس از فصل آینده تیم بهتر و قدرت‌مندتری خواهد بود. در همین راستا، نیاز است بیانکونری فعالیت قابل قبولی در بازار نقل و انتقالات داشته باشد و نقاط ضعف تیم الگری برطرف شود. یوونتوس در تابستان گذشته برای تقویت خط هافبک خود، مانوئل لوکاتلی را از ساسولو جذب کرد. این ملی‌پوش ایتالیایی تاثیرگذار بود اما نتوانست به تنهایی کیفیت خط هافبک بیانکونری را افزایش دهد و سرنوشت‌ساز باشد. به همین علت است که نام‌های زیادی برای تقویت خط هافبک یوونتوس مطرح می‌شود. اگرچه ماسیمیلیانو الگری دو اولویت مهم دارد؛ پل پوگبا و سرگی میلینکوویچ ساویچ. جذب گزینه اول خیلی سخت است چرا که هافبک فرانسوی منچستریونایتد دست‌مزد بالایی دارد و مشتریان زیادی را خواهان خود می‌بیند. سرگی میلینکوویچ ساویچ، هافبک صرب لاتزیو مدت‌ها است که مورد توجه الگری قرار دارد و سرمربی یووه خیلی دوست دارد او را در تیمش داشته باشد. با این‌حال معامله با کلودیو لوتیتو، رییس لاتزیو اصلا کار آسانی نیست.

سرمربی صربستان: میلینکوویچ ساویچ خرید فوق العاده‌ای برای یوونتوس است

توافق با لوتیتو مانع مهمی است اما میل بازیکن نیز یک موضوع اساسی به شمار می‌رود. علاوه بر این لاتزیو برای برآورده کردن خواسته‌های نقل و انتقالاتی مائوریتزیو ساری باید فروش داشته باشد و میلینکوویچ ساویچ، ارزشمندترین بازیکن عقاب‌ها است. یوونتوس اخیرا با ماتیا کژمان، ایجنت هافبک ۲۷ ساله لاتزیو تماس گرفته است که البته توافق میان یووه و کژمان هم ساده نخواهد بود. میلینکوویچ ساویچ هم‌اکنون سالانه ۳ میلیون یورو در لاتزیو دست‌مزد می‌گیرد و رقم پیشنهادی یوونتوس، ۲۰ میلیون یورو برای ۵ سال است (سالانه ۴ میلیون یورو). یوونتوس برای جذب یک ستاره در خط هافبک، نهایتا ۵۰ الی ۶۰ میلیون یورو بودجه خواهد داشت اما ۷۰ میلیون یورو، کف خواسته‌های لوتیتو برای فروش میلینکوویچ ساویچ است. میل بازیکن، ماندن در ایتالیا است و سرگی میلینکوویچ ساویچ، همشهری شدن با برادرش وانیا که درون دروازه تورینو می‌ایستد را دوست خواهد داشت. یوونتوس امید زیادی برای جذب ستاره لاتزیو دارد. 

خرید سرگی میلینکوویچ ساویچ چه تغییری در خط هافبک یوونتوس ایجاد می کند؟

در صورت پیوستن سرگی میلینکوویچ ساویچ به یوونتوس، مانوئل لوکاتلی به عنوان هافبک طراح به کار گرفته می‌شود و آرتور ملو ماندنی می‌شود. آدریان رابیو ممکن است این تیم را ترک کند چرا که هم پست هافبک صرب لاتزیو است. برنامه یوونتوس در فصل نقل و انتقالات، جذب تنها یک هافبک بزرگ است. اگر هافبک متزالا به ترکیب اضافه شود، خبری از خرید رجیستا نخواهد بود و بالعکس. یوونتوس برای جذب یک رجیستا هم تلاش می‌کند و تماس‌های بیانکونری با ژوائو سانتوس، ایجنت جورجینیو خوب پیش می‌رود. اگرچه چلسی در حال حاضر نمی‌تواند معامله‌ای انجام دهد. اگر جورجینیو به یوونتوس بپیوندد، شانس ماندن رابیو در یووه بالا می‌رود و این آرتور ملو خواهد بود که در لیست فروش قرار می‌گیرد. مانوئل لوکاتلی هم می‌تواند به عنوان متزالا به کار گرفته شود. با همه این‌ها، چرا سرگی میلینکوویچ ساویچ اولویت اصلی یوونتوس است؟ پاسخ ساده است؛ از زمان جدایی پل پوگبا، یوونتوس هافبکی گلزن نداشته و پیوستن میلینکوویچ به عنوان هافبکی فیزیکی، تکنیکی و گلزن، می‌تواند وضعیت خط هافبک یووه را خیلی بهتر کند. سرگی میلینکوویچ ساویچ، مهره گم‌شده‌ی خط هافبک یوونتوسِ الگری است.

گزارش روز گاتزتا دلو اسپورتSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری