امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

شاخه نظامی حماس مسئولیت حمله به شهرک آرئیل را بر عهده گرفت

کد خبر: 29370
زمان انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۱ قبل از ظهر -
110 بازدید

به گزارش انلاین بلاگبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جورزالیم پست، گردان‌های شهید «عزالدین القسام»، شاخه نظامی جنبش مقاومت فلسطینی حماس مسئولیت حمله جمعه شب در ورودی شهرک آرئیل را بر عهده گرفت.
حمله‌ای که در آن «ویاچسلاو گولف»، مأمور امنیتی ۲۳ ساله کشته شد.
شاخه نظامی حماس با صدور بیانیه‌ای با اشاره به حمله صورت گرفته در شهرک آرئیل اعلام کرد: «ما مسئولیت کامل خود را در قبال عملیاتی که جمعه گذشته در سلفیت انجام شد، اعلام می‌کنیم و تاکید می‌کنیم که این عملیات حلقه‌ای در زنجیره پاسخ‌های قسام به تجاوز به الاقصی است.»
رژیم صهیونیستی در بدترین وضعیت امنیتی خود به سر می‌برد. ناامنی در مناطق اشغالی فلسطین حتی تا بدان جا ادامه یافته که هفته گذشته نظامیان صهیونیستی در یکی از شهرک‌های این رژیم تا مرز خلع سلاح کامل پیش رفته‌اند. این وضعیت پس از آن پیش آمد که منابع عبری زبان در نیمه شب شنبه از وقوع عملیات تیراندازی در شهرک صهیونیست‌نشین «آرئیل» در نزدیکی «سلفیت» خبر دادند.
منابع خبری شامگاه جمعه گذشته از تیراندازی در نزدیکی شهرک صهیونیست نشین ارئیل در شمال کرانه باختری خبر دادند.
خبرنگار المیادین گزارش داد که در پی کشته شدن یکی از عناصر حفاظت این شهرک صهیونیست نشین در این تیراندازی، نظامیان صهیونیست ورودی منطقه سلفیت را بستند.
منابع خبری گزارش دادند که در این تیراندازی که توسط دو فلسطینی صورت گرفت یک نگهبان امنیتی شهرک صهیونیست نشین ارئیل کشته شده است.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری