امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

خطیب جمعه کاشان : جنگ اوکراین متوقف نشود، کشورهای اروپایی باید منتظر زمستان سختی باشند

کد خبر: 37758
زمان انتشار: ۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۲ بعد از ظهر -
88 بازدید

به گزارش انلاین بلاگ

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدسعید حسینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته کاشان در مصلای بقیه‌الله‌الاعظم (عج) این شهر، اقدام دولت در جراحی اقتصادی را ستود و گفت: جلوگیری از خروج میلیاردها تومان محصول ماکارونی از کشور با یارانه مردم از جمله مزیت‌های این جراحی است. وی افزود: دولت با این اقدام پیام داد که اقتصاد جمهوری اسلامی ایران وابسته به مذاکرات نیست.
وی اظهار داشت: بر پایه برخی خبرها ایالات متحده آمریکا با چند واسطه می‌کوشد موضوع مذاکره‌ها را ساماندهی کند اما تحلیلگران بر این باورندکه شیطان بزرگ، نگران مساله اوکراین است.
خطیب جمعه کاشان با اشاره به جنگ روسیه و اوکراین گفت: اگر این جنگ متوقف نشود، کشورهای اروپایی باید منتظر زمستان سختی باشند.

بیشتر بخوانید:

وی با تسلیت شهادت سرهنگ پاسدار صیاد خدایی، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران انتقام خون به ناحق ریخته شده این مدافع حرم را در زمان مناسب، قاطعانه با پاسخ کوبنده خواهد داد.
حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی همچنین با تسلیت جان‌باختن شماری از مردم آبادان در حادثه ساختمان متر و پل، این حادثه را هشداری برای مسوولان منطقه بیان و اضافه کرد: مهندسان و معماران ساختمان باید با نظارت دقیق و کیفی، ساخت و سازها را بر پایه ضوابط و قانون انجام دهند تا از بروز این گونه مشکلات جلوگیری شود.

۲۱۲۳۱Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری