امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

محمدرضا مهدوی: در استقلال و پرسپولیس راه رفتن بازیکن هم مهم است

کد خبر: 37857
زمان انتشار: ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۲ قبل از ظهر -
100 بازدید

به گزارش انلاین بلاگمحمدرضا مهدوی می گوید تیم یحیی گل محمدی فصل بدی نداشته است.

به گزارش طرفداری، محمدرضا مهدوی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل بیست‌و‌یکم لیگ برتر و دو دیدار باقیمانده این تیم تا پایان فصل به تسنیم گفت:

قهرمان مشخص شده، اما به نظرم پرسپولیس هم نتایج بدی نگرفته است. همه توقعات از این تیم قهرمانی بود، اما نایب قهرمانی هم بد نیست. در مجموع با اتفاقاتی که افتاد و تغییرات مدیریتی که این باشگاه داشت، پرسپولیس فصل بدی را پشت سر نگذاشت. تیم گل‌محمدی امتیاز قبولی گرفت و باید سعی کند در فصل جدید با خریدهای موفق سرعت انتقال توپ را افزایش دهد.

وی در واکنش به اینکه گفته می‌شود بازیکنان مانند بیرانوند و پورعلی‌گنجی در یک‌قدمی حضور در پرسپولیس قرار دارند و از چند بازیکن دیگر نیز به‌عنوان گزینه‌های اصلی حضور در این تیم نام برده می‌شود، تصریح کرد:

مطمئناً پرسپولیس با جذب بیرانوند یکی از نقاط ضعف بزرگ خودش را برطرف کرده است. این تیم با خریدهای جدید در فصل آینده صد درصد از شرایط بحرانی عبور خواهد کرد و دوباره مدعی می‌شود.

بازیکن پیشین تیم پرسپولیس در مورد خریدهای فصل گذشته این تیم که عملکرد قابل قبولی نداشتند، یادآور شد:

این موضوع باید آسیب‌شناسی شود. باشگاه باید در این باره از کادر فنی نظر بخواهد و نفرات لیست مدنظر سرمربی را به خدمت بگیرد. فقط باید کادر فنی نظر بدهد که چه بازیکنانی جذب شوند. اینکه مثلاً می‌گویند فلان بازیکن خوب است، دلیلی برای جذب او نیست. بازیکن باید به کار سرمربی تیم بیاید.

مهدوی یادآور شد:

بازیکن باید از خدایش هم باشد که به پرسپولیس بیاید. در این تیم او می‌تواند به تیم ملی و ترانسفر شدن نزدیک شود. مطمئناً بازیکنانی که پرسپولیس و استقلال دنبال‌شان می‌روند بازیکنان بزرگی هستند، ولی داشتن اعتمادبه‌نفس و زندگی سالم در این تیم‌ها خیلی مهم است. بازیکن باید در استقلال و پرسپولیس تمرین منظم و تمرکز زیادی داشته باشد و حتی نحوه راه رفتن در او در این تیم دو تیم هم مهم است.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری