انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

داروین نونیز: برای کسب جام ها و عناوین به لیورپول آمده ام؛ این تیم همه چیز دارد

کد خبر: 43966
زمان انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۴ بعد از ظهر -
41 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:نونیز از حضور در آنفیلد هیجان زده است!

طرفداری| داروین نونیز، مهاجم ۲۲ ساله و اروگوئه‌ای جدید لیورپول، پس از عقد قرارداد با این تیم در مصاحبه‌ای با سایت رسمی باشگاه گفت:

برای دریافت جدید ترین برنامه بدنسازی کلیک کنید ( کاملا رایگان ) آلفابلاگ

من واقعا خوشحالم که اینجا هستم، لیورپول باشگاه بزرگی است؛ من مقابل لیورپول بازی کرده ام و بازی های بسیاری از آن‌ها تماشا کرده ام مثل بازی‌های لیگ قهرمانان اروپا؛ این سبک بازی من است! بازیکنان بزرگی در اینجا حضور دارند و فکر می‌کنم سبک بازی من در این تیم جا می‌افتد. برای هر بازیکنی عالی است که یک مربی بتواند شما را بهبود بخشد و توانایی هایتان را صیقل دهد، و من فکر می کنم که کلوپ به من کمک زیادی خواهد کرد. فکر می کنم خود بازیکنان – مانند فیرمینو و سایر بازیکنان باتجربه – نیز کمک زیادی به من خواهند کرد، خیلی خوب است که کلوپ می تواند چیزهای بیشتری به من نشان دهد.

 

در اینجا چند بازیکن خیلی خوب و درجه یک با کیفیت های عالی حضور دارند؛ فیرمینو، او بازیکن بزرگی است، و سپس جوتا، که مهاجم بزرگ دیگری است. لوئیس دیاز، صلاح. بازی در کنار این “هیولاها” برای من واقعاً خاص خواهد بود، زیرا در دوران کودکی هرکس آرزوی های بزرگ دارد و من آرزو داشتم که بتوانم در اروپا بازی کنم، اما انتظار نداشتم به باشگاه بزرگی مانند لیورپول برسم. اینجا رقابت زیادی بین مهاجمان وجود خواهد داشت، اما رقابت سالمی خواهد بود. من هنوز فقط ۲۲ سال دارم و چیزهای زیادی هنوز می توانم یاد بگیرم، و این یک تجربه کاملاً جدید برای من است. بازی در مقابل لیورپول در ماه مارس تجربه دیدنی‌ای بود که متوجه شدم هواداران در استادیوم چگونه‌اند؛ جو باورنکردنی‌ای بر این استادیوم است. من فکر می کنم لیورپول همه چیز دارد؛ بازیکنان و هواداران خوبی که واقعاً به تیم کمک می کنند. حضور در این ورزشگاه در آن بازی یک تجربه باورنکردنی بود و در آن لحظه به خودم گفتم باید عالی باشد اگر یک روز در این استادیوم بازی کنم!

وقتی به زمین تمرین رسیدم، از دیدن چیدمان و ساختار جام ها در اینجا واقعا شگفت زده شدم. می‌توانید تصور کنید که جام‌های بیشتری کسب کرده‌اید و بعداً وقتی دوباره به اینجا می‌آیید و جام‌های نمایش داده شده را می‌بینید، می‌توانید بگویید «ببین، من بخشی از آن بودم، در آن زمان آنجا بودم و این جام‌ها را برنده شدم». این یکی از دلایلی است که من به لیورپول آمدم: کسب جام ها و عناوین. من می خواهم جام های زیادی را در لیورپول به دست بیاورم.

READ  رئال مادرید - ختافه؛ ترکیب رسمی

می‌خواهم از شریک زندگی‌ام، والدینم و پسرم تشکر کنم که مایه غرور واقعی من هستند. آنها در دوران حرفه ای من واقعا مهم بوده اند. من واقعاً به آنها افتخار می کنم، و برای کاری که من و شریک زندگیم به عنوان یک تیم انجام داده و به این جا آمدیم، از او سپاسگذارم. 

خوشحالم که اینجا در لیورپول بوده و بخشی از این باشگاه بزرگ هستم.

 Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری