امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

تسلیت فرمانده نیروی زمینی سپاه در پی درگذشت پدر شهیدان بیات

کد خبر: 51803
زمان انتشار: ۱۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۰ بعد از ظهر -
59 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
به گزارش خبرگزاری مهر، سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه در پی درگذشت پدر شهیدان قامت و رحیم بیات پیام تسلیتی صادر کرد.
متن پیام سردار پاکپور به شرح ذیل است:
خانواده معظم سرداران شهید قامت و رحیم بیات
سلام علیکم؛
شهیدان اسوه‌های عزم‌های صادق و اراده‌های استوار و بهترین بندگان مخلص خدایند که در میدان‌های جهاد و مقابله با بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی و هجوم دشمنان قسم خورده اسلام به مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و ارزش‌های انقلاب اسلامی، با تکیه بر نیروی ایمان و اعتماد و توکل به وعده نصرت الهی با تبعیت محض از ولایت، تعبد و اخلاص خویش را با نثار سرمایه جان به ساحت اقدس حق، به اثبات رسانیده‌اند.
پدران و مادران خداجوی و شهیدپروری که در دامن پر مهر خود فرزندانی را پرورش داده و به ثمر رسانده‌اند که در راه اسلام و برای دفاع از حق، جان خود را در برابر پاداش بی نهایت الهی فدا کردند و همسران، برادران، خواهران و فرزندان شهیدانی که در مسیر حق ثابت قدم ماندند و از خون پاک شهیدان خود حراست و پاسداری کرده، راه آن‌ها را ادامه دادند.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به مناسبت فقدان غم‌انگیز پدر بزرگوار سرداران شید والامقام قامت و رحیم بیات، از درگاه خداوند متعال برای خانواده معظم و تمامی بازماندگان صحت، صبر و اجر اخروی و برای آن فقید سعید رحمت واسعه الهی، شفاعت سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) و همنشینی با فرزندان شهیدش را آرزومندم.
سرتیپ پاسدار محمد پاکپور
فرمانده نیروی زمینی سپاهSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری