امروز شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

قالیباف: همفکری پارلمان ها می تواند در حل مشکلات جهان اسلام موثر باشد

کد خبر: 51792
زمان انتشار: ۱۸ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۲ بعد از ظهر -
46 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:رییس مجلس شورای اسلامی در پیام های جداگانه ای به به روسای مجالس کشورهای اسلامی ضمن تبریک عید قربان تاکید کرد که همفکری و گفتگوهای نمایندگان پارلمان ها می تواند در حل مشکلات موجود جهان اسلام موثر باشد.

به گزارش ایسنا، متن پیام تبریک محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به روسای مجالس کشورهای اسلامی و برخی شخصیت های دینی و سیاسی جهان اسلام به شرح زیر است:

«السلام علیکم و رحمه ‌الله و برکاته؛
صمیمانه‌ترین مراتب تبریک و تهنیت اینجانب را به مناسبت فرارسیدن عید سعید قربان، پذیرا باشید.
عید سعید قربان جلوه باشکوه به مسلخ بردن تعلقات دنیوی، تعبد و اطاعت در برابر ذات اقدس احدیت، نماد وحدت و همبستگی مسلمانان با هر نژاد، آئین و قومیتی است. امیدوارم به برکت این روز بزرگ، شاهد استقرار صلح و امنیت پایدار در همه سرزمین های اسلامی و تحکیم دوستی و برادری میان مسلمانان باشیم.
عالیجناب؛
اعتقاد دارم همفکری و گفتگوهای نمایندگان پارلمان ها می تواند در حل مشکلات موجود جهان اسلام مؤثر افتد و در این راستا بر آمادگی مجلس شورای اسلامی برای تقویت و توسعه روابط دوستانه فیمابین تآکید می‎‌نمایم.
با اغتنام از فرصت؛ از درگاه خداوند منان سلامت و توفیق روزافزون جنابعالی، سربلندی و عزت نمایندگان پارلمان، دولت و ملت کشورتان را مسئلت می نمایم.»

انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری