امروز شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

انگشت اتهام به سوی گل محمدی؛ نیش و کنایه ها را اول شما شروع کردی آقای سرمربی!

کد خبر: 52558
زمان انتشار: ۲۱ تیر ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۴ بعد از ظهر -
52 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:سال گذشته بین پرسپولیس و استقلال یک بازی زشت شروع شد؛ سرمربیان ۲ تیم مدام به یکدیگر اتهام می زدند و کانون زرد کری خوانی را بین هواداران به خصوص در فضای مجازی داغ می کردند، بیانیه ها و اتهامات داغ شفاهی یکی از نقاط سیاه لیگ سال گذشته بود.

به گزارش طرفداری، روز گذشته یحیی گل محمدی در یک گفتگو در تمرینات تیم پرسپولیس کنایه ای به یک تیم خاص زد که کاملا روشن بود منظورش استقلال است.

کاری به درست بودن و غلط بودن حرف او نداریم، فقط می خواهیم یادآور شویم یحیی گل محمدی قبل از همه، این بازی زشت را دوباره و قبل از بازی های لیگ ۲۲ شروع کرده است، تجربه سالیان اخیر نشان داده بحث حمایت از یک تیم و در اقلیت گذاشتن تیم دیگر از سوی مسئولان همواره مطرح بوده است و هر دو تیم استقلال و پرسپولیس معمولا یکدیگر را متهم می کنند.

نیش و کنایه های را امسال یحیی گل محمدی آغاز کرد و فضای رقابت ۲ تیم را پیش از آغاز مسابقات لیگ به سمت و سوی حاشیه پیش برد، درست است که سال گذشته فرهاد مجیدی و استقلالی ها شروع کننده این جدل بی حاصل بودند اما آن چه امروز کاملا روشن است این است که شروع کننده این پدیده نامیمون در سالجاری یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بوده است.

 

بیشتر بخوایند:

گل محمدی: چرا پول بورس برای ما قفل شده اما استقلال اینطور نیست؟

 Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری