امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

براتی: ثبت نام نامزدهایی که فرم‌های آنها در مهلت قانونی تکمیل نشده منتفی است

کد خبر: 52345
زمان انتشار: ۲۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۸ قبل از ظهر -
64 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:براتی صحبت هایی را عنوان کرد.

به گزارش طرفداری به نقل از ایرنا، احمد رضا براتی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در رابطه با نامزدهایی که فرم های خود را در زمان قانونی تکمیل نکرده اند، گفت:

 تمامی مهلت های قانونی برای ثبت نام و برگزاری انتخابات همان است که در اساسنامه و مقررات انتخاباتی و اطلاعیه های فدراسیون ذکر شده است.

وی افزود:

بر این اساس ، فراخوان برگزاری مجمع عمومی انتخاباتی فدراسیون فوتبال در تاریخ ۹ تیر ۱۴۰۱ از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال منتشر و در آن به صراحت ذکر گردیده است که “اعضاء محترم مجمع برای معرفی نامزدهای مورد نظر خود، می بایست از روز سه شنبه تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۱۴ تا پایان وقت اداری روز دوشنبه (ساعت ۱۶:۰۰) تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۲۰، فرم های مذکور را از طریق سامانه مجمع عمومی فدراسیون (سامع) تکمیل و از طریق سامانه مذکور ارسال نمایند.

عضو حقوقدان هیات رییسه فدراسیون فوتبال، گفت: 

بر این اساس می توان گفت که از آنجا که ارایه تاییدیه برای معرفی نامزدها از سوی اعضای محترم مجمع ، جزء لاینفک ثبت نام نامزدها می باشد بنابراین در صورت عدم تکمیل فرم معرفی نامه در مهلت قانونی، ثبت نام این اشخاص کان لم یکن تلقی می گردد.

وی تصریح کرد:

 بدیهی است که با توجه به اینکه ساعت ۱۶:۰۰ روز ۲۰ تیر ۱۴۰۱ آخرین مهلت تکمیل فرم ها بوده است ، بعد از خاتمه این مهلت ، به منظور احترام به قانون و تصمیمات فدراسیون و به جهت حفظ حقوق اشخاصی که در مهلت مقرر اقدام نموده اند ، باید هرگونه ثبت نام ، تکمیل فرم معرفی نامه و اقداماتی از این قبیل را فاقد اثر قانونی و کان لم یکن تلقی نمود.

براتی اظهار داشت:

البته با توجه به اینکه تکمیل فرم ها از طریق سامانه صورت می گیرد ، تشخیص این مسایل بر اساس داده های فنی و سوابق موجود در سرورها برای متخصصین کاملا سهل و ساده بوده و همکاران محترم ما در کمیته های انتخاباتی به عنوان یکی از ارکان مستقل فدراسیون ، با استقلال کامل به این مسایل رسیدگی می کنند.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری