امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

بیش از ۳۰ نفر به هیات‌های تخلفات اداری لرستان معرفی شدند

کد خبر: 52428
زمان انتشار: ۲۱ تیر ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۹ قبل از ظهر -
50 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
ایسنا/لرستان بازرس کل لرستان گفت: در سال گذشته بیش از ۳۰ نفر به هیات‌های تخلفات اداری استان در رده‌های مختلف معرفی شدند.

دکتر سعید رازانی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: همه اقشار به ویژه رسانه‌ها و مردم همکاری لازم را با بازرسی لرستان داشته باشند تا بتوانیم خدمات ارزنده‌تری در راستای حل مشکلات به مردم ارائه دهیم.
وی افزود: در سال گذشته اقدامات خوبی از طرف بازرسی لرستان انجام شده که یکی از مواردی که مردم انتظار دارند برخورد با افرادی است که مرتکب تخلف شدند و ممکن است این موارد را کمتر رسانه‌ایی کنیم اما در سال گذشته موراد متعددی در برخورد با افراد متخلف داشتیم که عموما سهل‌انگاری در وظایف قانونی خود بوده است.
بازرس کل لرستان گفت: این افراد به هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری معرفی شدند و متناسب با نوع تخلف مجازات‌های مختلفی از جمله توبیخ کتبی تا انفصال موقت، انفصال دائم، اخراج، تنزل از سمت و محرومیت از انتصاب پست‌های مدیریتی داشتیم.
رازانی بیان کرد: در سال گذشته بیش از ۳۰ نفر به هیات‌های تخلفات اداری در رده‌های مختلف معرفی شدند.
وی تصریح کرد: در تمامی این پرونده‌ها نمایندگان سازمان بازرسی لرستان حضور داشتند و از گزارشی که ارسال شده دفاع می‌کنند.
بازرس کل لرستان اظهار کرد: نمایندگان بازرسی استان چه در هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری و چه در دستگاه قضایی، جلسات دادسرا و دادگاه‌های مراکز قضایی، کمیته‌های انضباطی رسیدگی به تخلفات شرکت می‌کنند و از گزارشات سازمان تا حصول نتیجه نهایی دفاع و هر جا لازم باشد به آرای صادره هم اعتراض می‌کنند.
رازانی خاطر نشان کرد: مواردی داشتیم پس از ارسال گزارش به دستگاه قضایی منجر به صدور کیفرخواست و همچنین منجر به صدور جرائم سنگین همچون انفصال  دائم و موقت از خدمات دولتی شده است.
وی عنوان کرد: به لحاظ حقوق عامه و رسیدگی به مسائل عام‌المنفعه چه در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه داریم موضوعاتی را پیگیری می‌کنیم و سعی داریم در کوتاهترین زمان ممکن آنها را به نتیجه برسانیم.
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری