امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

لئون گورتسکا: امیدوارم لواندوفسکی و بایرن مونیخ به یک راه حل دوطرفه برسند

کد خبر: 52716
زمان انتشار: ۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹ قبل از ظهر -
96 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:لئون گورتسکا دوست دارد روبرت لواندوفسکی و بایرن مونیخ به یک توافق دوستانه برسند.

طرفداری | به گزارش بیلد، روبرت لواندوفسکی طی ماه های اخیر به جنجالی ترین چهره بایرن مونیخ تبدیل شده است. مهاجم لهستانی می خواهد باواریایی ها را ترک کند و سران باشگاه نیز آسان کردن کار او برای خروج را به نفع منافع بایرن مونیخ نمی بینند. لئون گورتسکا در مصاحبه جدید خود در مورد نقل و انتقالات بایرن مونیخ و نیاز باشگاه به مهاجم نوک کلاسیک صحبت کرده است. 

از انتقال سادیو مانه به بایرن مونیخ خیلی خوشحال شدم. مسئولان باشگاه شدیدا به دنبال تقویت تیم هستند و با ورود سادیو حالا یک مهره باارزش دیگر در تیم داریم. مشتاقانه منتظر آشنایی با او و بازی در کنارش هستم. 

آینده لواندوفسکی؟ آخرین باری که به این سوال پاسخ دادم، صحبت هایم به تیتر روزنامه ها تبدیل شدند. تنها چیزی که می توانم بگویم این است: خوشحال می شوم اگر او و بایرن مونیخ به یک راه حل دو طرفه برسند.

نیاز باشگاه به شماره ۹ کلاسیک؟ همیشه بایرن مونیخ را با حضور یک مهاجم شماره ۹ در خط حمله می شناختم؛ درست همان زمانی که تیم را از تلویزیون دنبال می کردم و کارستن یانکر مهاجم بود. همیشه در ترکیب بایرن مونیخ یک مهاجم شماره ۹ بازی می کند و گاهی حتی ۲ مهاجم درون ترکیب قرار می گیرند. تیم ما اغلب زمان بازی نزدیک به محوطه جریمه حریف بازی می کند و بازیکنانی در فضای کوچک کیفیت خوبی دارند، همیشه کمک کننده هستند. با نگاهی به اسامی بازیکنان خط حمله به راحتی می گویم که یک سری بازیکن کلاس جهانی در ترکیب داریم.  Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری