امروز شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

یورگن کلوپ: پست بازی داروین نونیز و روبرتو فیرمینو تفاوت دارد؛ گزینه های زیادی در خط حمله داریم

کد خبر: 52796
زمان انتشار: ۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۹ بعد از ظهر -
72 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:داروین نونیز نقش متفاوتی با فیرمینو را در لیورپول ایفا خواهد کرد.

طرفداری| یورگن کلوپ قبل از سفر لیورپول به تایلند، با جمعی از خبرنگاران صحبت کرد و توضیح داد که چگونه نونیز در آنفیلد جا خواهد افتاد و سبک قرمزها ممکن است پس از جدایی سادیو مانه تغییر کند:

نونیز یک شماره ۹ است که می تواند در پست وینگر نیز بازی کند. 

ما لوئیز دیاز را داریم، فابیو [کاروالیو] را داریم که می تواند در همان پست بازی کند، دیوگو [جوتا] هم به همین صورت، 

مو [صلاح] و هاروی الیوت هم هنوز اینجا هستند، مدت‌هاست که اینجا بوده اند! آنقدر گزینه‌های مختلف در حمله داریم که مطمئنم برخی را فراموش کرده‌ام! 
ما گزینه های جذاب زیادی داریم و این چیزی است که من دوست دارم. ما فقط سادیو را از دست ندادیم، دیووک [اوریگی] و تاکی [مینامینو] را نیز از دست دادیم و فکر می کنم همه می توانیم قبول کنیم که بدون این دو بازیکن ما نمی توانستیم سال گذشته در جام حذفی قهرمان شویم. ما از خدمات آن‌ها بسیار سپاسگزاریم، اما پس از مدتی [تغییر] منطقی است و باید شیوه بازی خود را عوض کنیم.

آیا می‌خواهم داروین مانند بابی فیرمینو در همان پست بازی کند؟ نه اصلا! ما در مورد یک بازیکن فالس ناین (فیرمینو) و یک شماره ۹ (نونیز) صحبت می کنیم. آنها با یکدیگر تفاوت دارند. ما باید با ویژگی های آنها آن تطبیق پیدا کنیم، این تطابق اگر در اولین بازی لیگ برتر باشد یا در بازی دوم یا سوم یا چهارم تفاوتی ندارد.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری