امروز جمعه ۴ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

تغییرات ترکیب تیم ملی والیبال ایران نسبت به المپیک

کد خبر: 53027
زمان انتشار: ۲۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۹ بعد از ظهر -
106 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:در مسابقات لیگ ملتهای امسال تیم ملی در بیشتر اوقات محمدطاهر وادی را به عنوان پاسور و محمدرضا حضرت پور را به عنوان لیبرو در اختیار داشت و بقیه بازیکنان در این ۲ پست بسیار اندک بازی کردند.

به گزارش طرفداری، اگر بخواهیم برای این ۲ پست نفر دوم انتخاب کنیم به اسامی فاضل پژومان و محمدرضا موذن برسیم.

اما ما در این مسابقات در پست های دیگر میلاد عبادی پور، امیرحسین اسفندیار، مرتضی شریفی، مهدی جلوه، امیرحسین توخته، امین اسماعیل نژاد، بردیا سعادت و امیررضا سرلک را داشتیم.

این ترکیب نسبت به تیم ایران در المپیک با ۱۰ بازیکن تازه به میدان آمدند، ما در المپیک از این ترکیب تنها میلاد عبادی پور و مرتضی شریفی را داشتیم که از این ترکیب هم شریفی بیشتر اوقات نیمکت نشین بود.

در ترکیب تیم ملی نسبت به المپیک ۱۰ بازیکن به علت مصدومیت یا جوانگرایی در تیم ملی نبودند.

اگر نبودن جواد کریمی، مجرد و میثم صالحی را به علت مصدومیت بدانیم، نفرات دیگر در چرخه جوانگرایی یا عملکرد فنی جای خود را از دست داده اند، سعید معروف، امیرغفور، محمد موسوی، صابر کاظمی، مسعود غلامی، مهدی مرندی، آرمان صالحی نفرات مورد اشاره هستند.

امروز والیبال ایران در خارج از جریان نفرات تیم ملی، بازیکنانی را دارد که جمع آنها هم می تواند در تیم لیگ ملتها و حداقل در قهرمانی آسیا مدعی باشد، خارج از ترکیب تیم ملی امروز حاضر در لیگ ملتها، مردانی مثل سعید معروف، امیر غفور، محمد موسوی، جواد کریمی، میثم صالحی، پوریا یلی، صابر کاظمی، رضا عابدینی، مسعود غلامی، علی اصغر مجرد، آرمان صالحی، مهدی مرندی و… یک تیم ملی قدرتمند دیگر را برای والیبال ایران می سازند.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری