امروز یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

حوزه بهداشت و درمان نقش تعیین کننده‌ای در ارتقای توان رزم دارد

کد خبر: 65298
زمان انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵ بعد از ظهر -
20 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
به گزارش خبرگزاری مهر، امیر خلبان مهدی هادیان جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در آئین تکریم و معارفه رؤسای سابق و جدید اداره بهداشت، امداد و درمان این نیرو گفت: جابجایی مشاغل در همه سازمان‌های پویا و در حال رشد مرسوم و یک حرکت در مسیر رشد و تعالی است.
وی افزود: امروز با توجه به تهدیدات خاص نوظهور از قبیل تهدیدات زیستی و بیوتروریسم و بیماری‌های همه‌گیر مثل کرونا نقش تعیین کننده حوزه بهداشت و درمان و عملکرد مؤثر آن در حفظ سلامت و توان رزم بیش از هر زمان دیگری حیاتی و تعیین‌کننده است.
جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطر نشان کرد: بخش مهمی از نقش نیروهای مسلح در ایجاد امنیت و ارتقای توان رزم مرهون عملکرد مثبت و مؤثر حوزه بهداشت و درمان است.
امیر هادیان اظهار کرد: حوزه سلامت و به ویژه بهداشت درمان نیروی هوایی ارتش جوهره وجودی خود را در امتحان سخت کرونا با نمایش روحیه ایثار و جهاد، به نمایش گذاشت.
وی افتخار دریافت نشان شفا را شاخص نقش مثبت و عملکرد تعیین کننده بهداشت درمان نیروی هوایی ارتش در این دوران سخت کرونا عنوان کرد.
جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش در این مراسم از زحمات امیر سرتیپ دوم پزشک شهروز ناصری رئیس سابق اداره بهداشت و درمان «نهاجا» تقدیر و انتصاب سرهنگ پزشک سید ضیا هجری‌پور را به عنوان رئیس اداره بهداشت، امداد و درمان نیروی هوایی تبریک گفت.Source link

برای دریافت جدید ترین برنامه بدنسازی کلیک کنید ( کاملا رایگان ) آلفابلاگ

READ  رئیسی: کشور را نمی‌شود با رودربایستی اداره کرد

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری