امروز یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

رضا مهاجری: بانوان سینما، کنسرت، نماز جمعه و راهپیمایی می روند، چرا زیرساخت حضور در ورزشگاه نداریم؟

کد خبر: 65256
زمان انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰ بعد از ظهر -
31 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:تیم های نفت مسجد سلیمان و هوادار فردا (۲۸ مرداد) در چارچوب دومین هفته از فصل ۱۴۰۱/۰۲ لیگ برتر به مصاف هم می روند.

به گزارش طرفداری و به نقل از فارس، رضا مهاجری در نشست خبری پیش از بازی نفت مسجد سلیمان و هوادار تهران گفت:

برای دریافت جدید ترین برنامه بدنسازی کلیک کنید ( کاملا رایگان ) آلفابلاگ

لیگ شروع شده و هفته دوم را آغاز می کنیم. امیدوارم بتوانیم زحمات که کشیدیم را در این مسابقات برداشت کنیم. تغییرات زیادی در ترکیب تیم‌مان ایجاد کردیم. در بازی قبل ۶ بازیکن جدید نسبت فصل گذشته داشتیم. با توجه به این مساله ناهماهنگی در تیم داشتیم که سعی می کنیم، این مشکل را برطرف کنیم. بازی سختی مقابل هوادار خواهیم داشت.

وی افزود:

با توجه به زمانی که داشتیم هماهنگی کامل تیم سخت بود. در بحث دفاعی هم به خاطر همین مسئله ناهماهنگی داشتیم. اگر مقابل هوادار تمرکز نداشته باشیم مثل بازی با مس کرمان تنبیه خواهیم شد. مقابل مس بازی خوبی انجام دادیم، اما دو بار سیستم دفاعی‌مان هماهنگی لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نداشت و گل خوردیم  خیلی راحت دروازه‌مان باز شد. امیدوارم در بازی با هوادار که میهمان هم هستیم و فشار بیشتری به خط دفاع و دروازه ما خواهد آمد بهتر عمل کنیم و ضمن ارائه یک فوتبال خوب نتیجه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم بگیریم.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در مورد تغییر کادر فنی هوادار اظهار داشت:

الهامی از دوستان و همکاران ماست. در این سال‌ها هم کار کرده و رزومه‌اش هم مشخص است. شما می‌دانید که تفکر مربیان است که تیم‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکل می‌دهد. مربیان افکار متفاوتی نسبت به هم دارند و بر همین اساس هم یارگیری و بازیگر  جذب می‌کنند و تیم تشکیل می‌دهند. الهامی در این سال‌ها خوب نتیجه گرفته است و افکارش برای من کاملا مشخص است همانطور که افکار من هم برای او مشخص است. تیمی می‌تواند فردا نتیجه بگیرد که تمرکز بیشتری داشته باشد. امیدوارم تیم ما با تمرکز بیشتر و اشتباه کمتر نتیجه بگیرد.

READ  رد پیشنهادات نفت مسجدسلیمان و فجرسپاسی توسط خطیبی

وی در مورد حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها و اینکه مشکلات ورزشگاه که سازمان لیگ از آن ایراد گرفته را برطرف کرده‌اند یا نه، اظهار داشت:

مشکلات وجود دارد و آنها قابل کتمان نیستند. باید برای حل مشکلات تلاش کنیم. مسجد سلیمان شهر کوچکی با ۱۲۰ هزار نفر جمعیت است که در بالاترین سطح فوتبال مملکت تیم‌داری می‌کند، جایی که خراسان رضوی و کل استان خراسان با همه عظمتش از این مسئله محروم‌اند. استان فارس با همه عظمتش از این شرایط محروم است و استان‌های دیگر که استان‌های بزرگتری هستند و شرایط بهتری دارند از حضور در لیگ برتر محروم‌اند. ما نباید صورت مسئله را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پاک کنیم، من می‌گویم بازیکن خارجی هم برای دریافت طلبش به فیفا شکایت می‌کند و فیفا هم به باشگاه بدهکار فرصت می‌دهد که ظرف یک ماه طلب بازیکن پرداخت شود و یا به حکم اعتراض شود. اگر در مسجد سلیمان مشکلی هست که می‌گویم هست و منکر آن نمی‌شوم، نه تنها ما بلکه بقیه ورزشگاه‌ها هم مشکل دارند، ورزشگاه آزادی هم با همه عظمتش مشکل دارد. باید یک فرصت سه ماهه یا شش داده شود تا مشکلاتش رفع شود و اگر در آن زمان مشکلات را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ حل نکردند تصمیم‌گیری کنند.

وی افزود:

اگر تیم‌ها بخواهند در این قالب کار کنند و  به تیم‌ها فشار بیاید همان شرایطی می‌شود که می‌گویند فلان داور را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای ما انتخاب نکنید یا در فلان شهر مسابقه نمی‌دهیم. این مسئله برای فوتبال ما شرایط خوبی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ایجاد نمی‌کند. در بحث تماشاگر هم یک کلاف سردرگم شده که خود ما هم نمی‌دانیم چه باید کنیم. فیفا یک سری الزامات دارد. کشور ما هم برای خودش مسائلی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد که باید رعایت کنیم. چند وقت است که می‌شنویم ما زیرساخت لازم برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نداریم، اما چه اقدامی کردیم؟فیفا و AFC فشار می‌آورند اما ما چه اقدامی کرده‌ایم. وقتی خانم‌ها که ۵۰ درصد از جامعه کشور هستند سینما و کنسرت می‌روند، نماز جمعه و راهپیمایی می‌روند، در بحث‌های اجتماعی شرکت می‌کنند، فوتبال خارج از مقوله اجتماعی نیست. یا نمی‌خواهیم این مسئله را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول کنیم و یا اینکه این مسئله را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ قبول کرده‌ایم و فوتبال بازی می‌کنیم. در جایی که به مسائل اعتقادی ما لطمه نزند حضور بانوان می‌تواند به فرهنگ فوتبال ما کمک کند.

READ  لیگ انگلستان یک هفته به اندازه 22 هفته لیگ ایران!Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری