امروز یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

والیبال جام واگنر| لهستان آنالیز شد/ تغییر ساعت بازی‌های روز سوم

کد خبر: 65267
زمان انتشار: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸ بعد از ظهر -
37 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:تیم ملی والیبال لهستان نخستین حریف ایران در رقابت‌های جام واگنر از سوی کادر فنی تیم ملی برای بازیکنان آنالیز شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران که خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان آماده می‌کند، امروز در نخستین دیدار خود در پیکارهای جام واگنر از ساعت ۲۰ به وقت محلی به مصاف لهستانِ میزبان خواهد رفت.

برای دریافت جدید ترین برنامه بدنسازی کلیک کنید ( کاملا رایگان ) آلفابلاگ

ملی پوشان والیبال طبق برنامه از ساعت ۱۰:۳۰ امروز به وقت محلی راهی جلسه آنالیز شدند. در این جلسه کادر فنی تیم ملی نکاتی را که ازسوی  حسین خوریانی آنالیزور تیم ملی جمع آوری شد را مورد بررسی قرار دادند و مهمترین نکات را به بازیکنان منتقل کردند.

تیم ملی والیبال ایران برای برگزاری آخرین تمرین توپی خود پیش از رویارویی با لهستان ساعت ۱۱:۱۵ به وقت محلی هتل ویتک را ترک کرد.

ملی پوشان کشورمان ساعت ۱۳:۴۵ ناهار صرف کرده و ساعت ۱۸ هم برای برگزاری دیدار با لهستان، هتل را ترک خواهند کرد.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۲:۳۰ امروز به وقت تهران در نخستین مسابقه خود در رقابت‌های جام واگنر مقابل لهستان میزبان بازی خواهد کرد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از ۲۷ تا ۲۹ مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار می‌شود.

جام واگنر؛ تغییر ساعت دیدارهای روز سوم

ساعت دیدارهای سومین روز مسابقات والیبال جام واگنر لهستان تغییر کرد.

مسابقات والیبال هوبرت جرزی واگنر (Hubert Jerzy Wagner)  لهستان از سال ۲۰۰۳ هر ساله از سوی بنیاد واگنر در این کشور و با حضور چهار تیم مطرح و صاحب نام والیبال جهان برگزار می‌شود.

READ  نگرانی پسر اسکوچیچ از تغییرات تیم ملی

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از ۲۷ تا ۲۹ مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین در شهر کراکوف لهستان برگزار می‌شود.

کراکوف دومین شهر بزرگ بعد از ورشو و یکی از بزرگ‌ترین و قدیمی‌ترین شهرهای لهستان است که در جنوب این کشور قرار دارد و تا سال ۱۶۰۹ پایتخت لهستان بود.

برنامه جدید دیدارهای جام واگنر به وقت تهران به قرار زیر است:

پنج‌شنبه ۲۷ مرداد

ساعت ۲۰؛ آرژانتین – صربستان

ساعت ۲۲:۳۰؛ ایران – لهستان

جمعه ۲۸ مرداد

ساعت ۲۰؛ ایران – صربستان

ساعت ۲۲:۳۰؛ لهستان – آرژانتین

شنبه ۲۹ مرداد

ساعت ۱۸:۳۰؛ ایران – آرژانتین

ساعت ۲۱؛ لهستان – صربستانSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری