امروز یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان
ثبات قیمت گرانول پی وی سی با کاهش نوسان ارز

ثبات قیمت گرانول پی وی سی با کاهش نوسان ارز

ثبات قیمت گرانول پی وی سی با کاهش نوسان ارز-قیمت گرانول پی وی سی-گرانول پی وی سی شیلنگ
کد خبر: 87724
زمان انتشار: ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۱ بعد از ظهر -
20 بازدید
قیمت گرانول پی وی سی

ثبات قیمت گرانول پی وی سی با کاهش نوسان ارز

یکی از پر استفاده ترین پلاستیکها در جهان پی‌ وی سی است که فروش گرانول پی وی سی قالب گیری مشهد به صورت عمده انجام می شود.
در حقیقت پی وی سی کوتاه شده کلمه پلی وینیل کلراید است به صورت گلوله های پلاستیکی کوچک در کارخانه های مخصوصی تولید می شوند و ماده اولیه و اصلی تولید محصولات پلاستیکی مختلف است که ساخت گرانول پی وی سی خود نیازمند مواد اولیه مختلفی می باشد که در ادامه توضیح می دهیم.
برای ساخت گرانول پی وی سی قالبگیری موادی همچون روان کننده برای بهتر شدن خاصیت سیالیت و تثبیت کننده جهت بیشتر شدن قابلیت حرارتی همچنین برای جداشدن آسان آنها از قالب از ماده ای برای آسانی این عمل پرکننده، رنگها و مواد مختلف دیگری برای ایجاد مقاومت بیشتر پی وی سی قالبگیری به کار برده می شوند که با سختی و مقاومت گوناگون برای ساخت محصولات مختلف به کار برده می شوند.

ثبات قیمت گرانول پی وی سی با کاهش نوسان ارز

گرانول پی وی سی قالبگیری برای تولید محصولات سفت و محکم، نیمه سفت، انعطاف پذیر با دیگر مواد ترکیب می شوند تا همانطور که در سایت آراد برندینگ به آن اشاره کردیم درجه انعطاف پذیری آنها مشخص شود برخی از محصولاتی که از گرانول پی وی سی ساخته می شود می توان به لوله و اتصالات، تجهیزات پزشکی، کفش، اسباب بازی، بسته بندی محصولات و غذا، روکش کابلها، کفپوش پی وی سی وغیره همانطور که می دانید در همه صنایع کاربرد دارند.

برای دریافت جدید ترین برنامه بدنسازی کلیک کنید ( کاملا رایگان ) آلفابلاگ
READ  شومیز مجلسی با پارچه کرپ مازراتی سفید

قیمت گرانول پی وی سی

در جهت تهیه و دریافت اطلاع از قیمت بهترین راهکار ممکن خرید گرانول پی وی سی به طور آنلاین می باشد. با اتخاذ راهکار خرید آنلاین، قطعا شما صرفه جویی خیلی خوبی در وقت، هزینه و انرژی خود خواهید داشت. در جهت موفق عمل کردن در خرید آنلاین گرانول، باید مرحله به مرحله طبق روش های زیر عمل کنید:
در درجه اول نوع و حجم نیاز خود را مشخص کنید. قطعا در این حالت خیلی راحت می توانید برای خرید خود برنامه ریزی داشته باشید.
با تحقیق و بررسی درست یک فروشگاه معتبر آنلاین را پیدا کنید و پس از مراجعه به فروشگاه مربوطه از داشتن نماد الکترونیک اطمینان حاصل فرمایید.

قیمت گرانول پی وی سی

از داشتن اعتبار نماد الکترونیک اطمینان حاصل کرده تا خیالتان از بابت اعتبار فروشگاه مربوطه کاملا راحت شود.
مشخصات و همچنین قیمت گرانول پی وی سی موجود در سبد کالایی فروشگاه های مذکور را با یکدیگر مقایسه فرمایید و بهترین نوع گرانول را مطابق با نوع نیازتان ثبت سفارش کنید.
سعی کنید که مبلغ سفارش شده از یک حد مشخص عبور کند. بی شک اگر به این شکل اقدام فرمایید، هزینه پست نیز برای شما رایگان محاسبه می شود.

گرانول پی وی سی شیلنگ

شکل خاصی از پلیمر که دانه دانه می باشد را گرانول می گویند، این محصول ماده اولیه برای تولید برخی کالاها می باشد برای مثال مواد تشکیل دهنده شلنگهای امروزی گرانول پی وی سی می باشد.
بر اساس نوع کاربرد شلنگ میزان گرانول بکار رفته در آن متفاوت می شود، شلنگهایی که برای کولر استفاده می شود معمولا گرانول ساده درونش بکار رفته است.
شلنگهای پرفشار باید مقاومت بالایی داشته باشند مانند شلنگی که در آتش نشانی مورد استفاده قرار می گیرد به همین دلیل باید از نوع خاصی از گرانول پی وی سی استفاده کرد، خوبی این محصول این است که می توان برای مصارف مختلف آن را به شکل دلخواه در آورد.
پلی وینیل کلراید برای نخستین بار توسط شخصی به نام هنری ویکتور کشف شد، این محصول مواد تشکیل دهنده گرانول شفاف پی وی سی می باشد.

READ  فروش شکر قهوه ای رژیمی تهران

گرانول پی وی سی شیلنگ

گرانول به سختی در آتش سوزانده می شود و در صورت آتش گرفتن پس از حذف آن خاموش می شود، رنگ شعله ناشی از آتش گرفتن این ماده نارنجی می باشد و بوی هیدروژن کلراید به خود می گیرد.
برای انتقال انواع مایعات از گرانول پی وی سی شیلنگ استفاده می شود که هر کدام با توجه به نوع مصرفی که دارند به گونه ای خاص تولید می شود.
شاید برایتان جالب باشد از ترکیبات تشکیل دهنده گرانول یا همان پی وی سی با خبر باشید.
بیشترین میزان گرانول را رزین پی وی سی تشکیل می دهد که خود دارای سه نوع S65،
S70 و H73 می باشد، کربنات کلسیم یکی دیگر از مواد سازنده گرانول می باشد که این ماده نیز بر اساس میزان ریز و درشتی به دو نوع SW3 و SW2 تقسیم می شود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری