امروز سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

ماتیچ: برخی از کسانی که از مگوایر انتقاد می‌کنند هیچ دستاوردی در زندگی‌ نداشته‌اند

کد خبر: 92664
زمان انتشار: ۳ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۵ بعد از ظهر -
15 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:نمانیا ماتیچ ستاره سابق منچستریونایتد به روی کین به دلیل زیر سوال بردن تعهد او در پایان فصل گذشته پاسخ داد.

طرفداری | نمانیا ماتیچ منچستریونایتد را به مقصد رم ترک کرد. ماتیچ به انتقادات روی کین از خودش پاسخ داد و از هم تیمی سابقش مگوایر حمایت کرد.

روی کین در ماه اپریل از رویکرد ماتیچ که گفته بود هم از منچستریونایتد ممنون است هم از چلسی و این که هر دو باشگاه در قلب او هستند، انتقاد کرده بود:

 منچستریونایتد همیشه در قلب من خواهد بود، آه و چلسی نیز همینطور، اوه و بنفیکا – فراموش نکنید. آنها نمی توانند همگی در قلب شما باشند!

نمانیا ماتیچ در صحبت با تایمز پاسخ مستقیمی به کین داد و تاکید کرد که شخصیت عصبانی او در فوتبال مدرن امروز قابل تحمل نخواهد بود:

برای کاری که او انجام داده احترام قائل هستم، اما او باید بفهمد که فوتبال تغییر کرده است. اگر برای چلسی بازی می‌کردم، نمی‌توانم بگویم که از آنها متنفرم. وقتی بعد از بازی با مطبوعات صحبت می‌کنم، نمی‌توانم عصبانی باشم.

این هافبک که اکنون برای رم بازی می کند، افزود:

۷۰ درصد نحوه رفتار او در زمین، درحال حاضر کارت قرمز دارد. وقتی تمام دوربین های دنیا آنجا هستند، نمی توان به کسی مشت زد. او همیشه با من بسیار مهربان بود، بنابراین آنچه که در رسانه ها می گوید، صادقانه بگویم، من واقعاً اهمیتی نمی دهم. من می دانم که در حرفه ام چه کرده ام و خیلی خوشحالم.

ماتیچ همچنین از انتقادات رسانه های اجتماعی که در این فصل از هم تیمی سابقش در یونایتد، هری مگوایر، ناامید شده است.

این بازیکن صربستانی در مورد کسانی که تلاش می کنند بازیکن ملی پوش انگلیس را تحقیر کنند، گفت:

آنچه مردم با او انجام می دهند، یک فاجعه است. همه چیز باید حد و مرزی داشته باشد و برخی از این افرادی که در رسانه های اجتماعی می نویسند، خودشان هیچ دستاوردی در زندگی ندارند، بنابراین فقط باید چیزهای بدی در مورد شخص دیگری بنویسند.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری