امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

اطمینان خاطر خسروی وفا به باخ درباره الناز رکابی

کد خبر: 116411
زمان انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۰ بعد از ظهر -
33 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، همکاری بیشتر با کمیته بین المللی المپیک در چهارچوب منشور المپیک و رعایت قوانین و اصول المپیک از مباحث اصلی این دیدار بود.
محمود خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان با بیان اینکه کمیته ملی المپیک همواره به اصول و منشور المپیک وفادار بوده از ادامه این روند در دوره جدید خبر داد و افزود : همچون گذشته متعهد به رعایت قوانین المپیک هستیم.
توماس باخ رئیس کمیته بین المللی المپیک نیز در این دیدار بر حمایت از کمیته ملی المپیک در راستای پایبندی به اصول و منشور المپیک تاکید کرد.
رئیس کمیته بین المللی المپیک همچنین با اشاره به سیاست های این کمیته در خصوص ایجاد فرصت های برابر برای بانوان ورزشکار از کمیته ملی المپیک ایران درخواست کرد تا ملی پوشان زن ایرانی حضور فعال تری در رویدادهای ورزشی جهان داشته باشند.
در ادامه این نشست مارکو اسکولاریس رئیس فدراسیون جهانی کوهنوردی با اشاره به ورزشکار شایسته کشورمان الناز رکابی از خسروی وفا خواست تا هر چه زودتر زمینه تمرینات این ورزشکار را به منظور حضور در رقابت های کسب سهمیه المپیک پاریس ۲۰۲۴ مهیا سازد تا وی با آمادگی کامل در مسابقات جهانی آینده حضور داشته باشد.
خسروی وفا از وضعیت خوب الناز رکابی پس از بازگشت از مسابقات خبر داد و تاکید کرد کمیته ملی المپیک تلاش می کند تا الناز رکابی ورزشکار شایسته صخره نوردی کشورمان در رقابت های جهانی پیش رو حضور داشته باشد و اطمینان داد که اخباری که از ما دریافت می کنید قطعا درست تر از اخباری خواهد بودکه از رسانه های معاند به شما می رسد.

۲۵۸ ۲۵۸Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری