امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

تفاوت داستان عجیب آجورلو و درویش/ مدیرعامل پرسپولیس فعلاً از وزیر ورزش رأی اعتماد گرفت

کد خبر: 116162
زمان انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰ بعد از ظهر -
46 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
پس از برکناری مصطفی آجورلو در باشگاه استقلال و حضور علی فتح الله زاده در راس مدیریت این باشگاه همگان منتظر روشن شدن تکلیف مدیریت باشگاه پرسپولیس هستند. در همین راستا وزارت ورزش فعلا درویش را در سمت خود حفظ کرده است اما شایعات مختلفی نیز در این راستا به گوش می‌رسد.
زمزمه‌های درگوشی حکایت از آن دارد که رئیس هیات مدیره کنونی (شهریاری) کم شانس نیست و شاید درنهایت او مدیرعامل این باشگاه باشد. این گزینه اما یک مشکل اساسی دارد؛ او در یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا به عنوان مدیرعامل فعالیت می‌کند که این مسئله باعث خواهد شد که او نتواند در شرایط فعلی مدیرعامل پرسپولیس شود مگر اینکه موانع قانونی در این راه برداشته شود.
دیگر گزینه ای که اسمش در روزهای اخیر به گوش رسید مهرعلی باران چشمه بوده است. سردار باران چشمه پیش از این نیز به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی در باشگاه استقلال مطرح بود اما در نهایت آجورلو به این سمت منصوب شد. اما شاید جالب ترین شایعه مربوط به سردار رویانیان بوده باشد! در میان گزینه‌های مورد اشاره اسم رویانیان مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس نیز شنیده شد در حالی که منابع موثق از ابقای رضا درویش حکایت می‌کنند.

یکی ازگمانه زنی‌ها در خصوص دلیل برکناری سردار آجورلو از باشگاه استقلال، عدم تمکین کامل با وزارت ورزش و در میان گذاشتن سیاست‌های کاری با حمید سجادی عنوان می‌شود. نزدیکان طرفین از زمانی می‌گویند که مدیرعامل سابق باشگاه استقلال به عنوان مدیرعامل باشگاه پاس، مدیربالادستی حمید سجادی بود و برهمین اساس خیلی دوست نداشت از وزیر ورزش حرف شنوی داشته باشد. شاید همین تک روی در نهایت منجر به برکناری مدیری شد که فصل گذشته همراه با فرهاد مجیدی استقلال را به قهرمانی لیگ برتر رسانده بود.
داستان رضا درویش اما کاملا متفاوت با مصطفی آجورلو است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نه تنها از دوستان و همکاران قدیمی وزیر ورزش محسوب می‌شود بلکه تعامل کاملی نیز با حمید سجادی دارد. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس کاملا با وزیر ورزش هماهنگ است و تمامی کارها و امورات مربوط به باشگاه را با نظر حمید سجادی پیش می‌برد.
بنابراین شرایط رضا درویش با مصطفی آجورلو فوق می‌کند و فعلا او به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به فعالیت خود ادامه می‌دهد مگر آن که …Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری