امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

چرا استیضاح فاطمی امین اعلام وصول شد؟

کد خبر: 116174
زمان انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳ بعد از ظهر -
43 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جلسه بررسی استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت بعد از تعطیلات مجلس برگزار می‌شود گفت که رییس جمهوری قولی برای تعیین تکلیف وزارت صنعت، معدن و تجارت داده بودند که با گذشت دو ماه این اتفاق نیفتاد و متقاضیان استیضاح را به جریان انداختند.

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به اعلام وصول استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به اینکه امروز استیضاح آقای فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام وصول شد، احتمالا جلسه بررسی استیضاح بعد از تعطیلات مجلس برای سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه در دستور کار صحن علنی قرار می‌گیرد. 
وی درباره اینکه آیا اعلام وصول استیضاح ربطی به ارائه نشدن لایحه تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت دارد، گفت: متقاضیان استیضاح قراری با رییس جمهوری گذاشته بودند که طبق آن رییس جمهوری وعده داده بود ظرف دو ماه اقدامی انجام دهد که به عمل نشده است.
این عضو هیات رییسه مجلس اضافه کرد: چند نفر از متقاضیان استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت چند شب پیش نیز جلسه‌ای با رییس جمهوری داشتند منتها به نتیجه‌ نرسیدند.
حاجی دلیگانی در پایان مجددا گفت: متقاضیان استیضاح دو ماه برای تعیین تکلیف وزارت صنعت، معدن و تجارت مهلت داده بودند که با پایان یافتن دو ماه و رخ ندادن اتفاقی، نمایندگان متقاضی، استیضاح را به جریان انداختند.
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری