امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

منتظر یک بازی جذاب باشید/ کمک بزرگ ۲ نشریه با تیترهای جنجالی به کی‌روش و تیم ملی ایران

کد خبر: 117132
زمان انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۶ بعد از ظهر -
30 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
حواشی دیدار تیم‌های انگلیس و ایران در جام جهانی ۲۰۲۲، ما را به یاد دیدار ایران – کره در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ انداخت. جایی که چوی سرمربی تیم کره گفت از ازبکستان به اندازه ایران بدم نمی‌آید! نتیجه آن شد که ایران در خاک کره جنوبی یک بر صفر پیروز شد و به عنوان تیم نخست راهی جام جهانی شد و در ادامه چوی به خاطر شکست در حضور تماشاگران از کار برکنار شد و کره جنوبی با مربی دیگری راهی جام جهانی شد.
در آستانه جام جهانی ۲۰۲۲ به نظر می‌رسد نقش چوی از سوی سان و تلگراف در حال تکرار است.
ابتدا سان تیر زد که خدا را شکر با ایران همگروه شدیم و به تازگی تلگراف هم پیشنهاد داده است که تیم ملی فوتبال ایران باید به بهانه حمایت ایران از روسیه در جنگ با اوکراین از جام جهانی کنار گذاشته شود!

هر چند فیفا به این درخواست واکنشی نشان نداده است و به طور حتم ایران یکی از تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۲۲ خواهد بود اما به طور حتم کارلوس کی روش از این رفتارها برای تحریک تیمش در بازی با انگلیس استفاده خواهد کرد. سان و تلگراف ناخواسته در حال کمک به تیم ملی فوتبال ایران هستند در حالی که نیت آنها کمک به تیم ملی فوتبال انگلیس است.
کارلوس کی روش یک روانشناس بزرگ است و به زعم خیلی‌ها کار کردن روی مسایل روحی و روانی یکی از دلایل موفقیت این مربی بوده است.
او از حربه‌های سان و تلگراف علیه تیم ملی انگلیس استفاده خواهد کرد. انگلیسی‌ها ناخواسته در حال کمک به تیم ملی فوتبال ایران هستند و به نظر می‌رسد دیدار ایران – انگلیس یکی از دیدارهای جذاب جام جهانی ۲۰۲۲ از کار در آید.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری