امروز سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

گروه‌های جهادی در فتنه اخیر برای حفظ ناموس و وطن پیشقدم و اثرگذار بودند

کد خبر: 117317
زمان انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۶ بعد از ظهر -
33 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: گروه‌های جهادی در فتنه اخیر برای حفظ ناموس و وطن پیشقدم شده و اثرگذار بودند.

فرهاد زیویار در نخستین دوره رسم خدمت جهادگران  که در محل دانشکده‌ علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد، اظهار کرد: بسیج  در هشت سال دفاع مقدس پیش‌قدم بوده و امروز نیز در عرصه‌های مختلف فداکاری می‌کند.
وی با بیان اینکه  اقدامات بسیج برای رضای خدا و خدمت‌رسانی به مردم است، افزود: بسیج با ظاهری ساده عملکردی عمیق دارد و برای حفظ انقلاب در تلاش است.
استاندار لرستان با بیان اینکه بسیج مولود انقلاب اسلامی است و در خارج از مرزهای کشور فعالیت دارد، عنوان کرد: بسیج همواره در سیل، اربعین، بهداشت و درمان، رسانه و مواکب حسینی به مردم خدمت‌رسانی کرد.
زیویار با اشاره به اینکه در فتنه اخیر گروه‌های جهادی برای حفظ ناموس و وطن پیشقدم شده و اثرگذار بودند، اضافه کرد: اعتباراتی که برای محرومیت‌زدایی در نظر گرفته شده نسبت به سال‌های گذشته بی‌سابقه است و بین ۳۵۰ تا ۴۰۰ میلیارد تومان خواهد بود.
وی اضافه کرد: پیشرفت دانشمندان جوان کشور ستودنی است و دنیا با این پیشرفت مخالف است و با اعمال تحریم می‌خواهد مانع توسعه ایران عزیز شود.
استاندار لرستان با تاکید براینکه برای حفظ ارزش‌های اسلامی کوتاهی نخواهیم کرد، عنوان کرد: زن، زندگی، آزادی شعار فتنه‌گران است و معاندین با این ترفند به دنبال ایجاد فتنه  هستند.
به گزارش ایسنا، نمایشگاه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با ۳۰ غرفه از تولیدات مشاغل ایجاد شده توسط نواحی بسیج سازندگی از جمله برنامه‌های جنبی این برنامه بود که امروز افتتاح شد.
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری