امروز دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

مقاومت کلیدواژه پیروزی انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها است

کد خبر: 117978
زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۸ بعد از ظهر -
26 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی فدوی صبح جمعه در آئین اختتامیه هجدهمین جشنواره بین المللی تئاتر مقاومت در یزد اظهار داشت: هنر از ابزارهای کمک کننده به انسان است که آدمی را به سمت خوبی‌ها هدایت می‌کند و می‌تواند حرف خدا و اولیا و انبیای الهی را برای بندگان خدا بازگو کند.
وی با اشاره به آیات قرآن در مورد حزب خدا و شیطان گفت: در قرآن به صورت صریح گفته شده که همیشه حزب خداوند غالب و پیروز است و باید مواظب باشیم در حزب خدا باشیم زیرا در این صورت پیروز خواهیم بود.
جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: خداوند متعال بندگان خود را بسیار عزیز می‌دارد و جامعه اسلامی ما همواره مورد توجه و عنایت خاص باریتعالی بوده و باید مواظب باشیم تا دشمنان در توطئه‌های خود خدشه‌ای به این نظام الهی وارد نکنند و همیشه گوش به زنگ و مواظب باشیم.
سردار فدوی فتنه اخیر را از جمله مصادیق دشمنی استکبار جهانی علیه دین و ارزش‌های اسلام ناب محمدی است، تصریح کرد: مقاومت در برابر ظالم کلیدواژه پیروزی ایران اسلامی در تمام عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی است.
وی با بیان این‌که امروز فرهنگ مقاومت توسط انقلاب اسلامی به بسیاری از کشورهای دنیا صادر شده است، تأکید کرد: امروز شاهدیم که بسیاری از کشورهای جهان در برابر زورگویی آمریکا و دیگران مستکبران ایستادگی می‌کنند.
در هجدهمین جشنواره بین المللی مقاومت در یزد بیش از ۱۲۰ هنرمند از ۱۱ استان کشور حضور داشتند و در فضاهای باز شهر یزد اجرا کردند.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری