امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

کارشناس داوری استقلال – آلومینیوم/ واکنش به صحنه مشکوک به پنالتی و اخراج جنجالی/ بازی ۸ دقیقه وقت اضافه داشت!

کد خبر: 118247
زمان انتشار: ۲۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۵ بعد از ظهر -
35 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
نوذر رودنیل درباره نحوه قضاوت وحید کاظمی در بازی استقلال و آلومینیوم اظهار کرد: هرچه این بازی در نیمه اول آرام بود و اتفاق خاصی نداشت همه اتفاقات در نیمه دوم رخ داد. در دقیقه ۵۴ توپی که به بازوی فخرالدینی بازیکن آلومینیوم در محوطه جریمه خورد به هیچ عنوان پنالتی نبود زیرا در قوانین جدید بازو جزو دست بازیکن محسوب نمی‌شود. در دقیقه ۶۱ هم توپ به دست مدافع آلومینیوم برخورد نکرد و خطای پنالتی رخ نداد.
وی افزود: در دقیقه ۷۸ ارسلان مطهری خودش تعادلش را از دست داد و در محوطه جریمه زمین خورد که خطای پنالتی روی او انجام نشد. در دقیقه ۸۰ جعفر سلمانی خطای شبیه سازی انجام داد و پنالتی رخ نداد و داور به درستی به او کارت زرد نشان داد.
این کارشناس داوری در مورد اخراج شریفات از آلومینیوم گفت: کارت زرد اول او درست بود اما در مورد کارت دوم زرد او نمی‌دانم شاید او حرفی به داور زده که او را اخراج کرده است در دقیقه ۹۰+۳ ابتدا باید خطای بازیکن آلومینیوم را روی بازیکن استقلال اعلام می‌کرد اما چنین کاری انجام نداد و نتیجه‌اش تکل مطهری و اعتراضات آخر بازی بود.  
وی تأکید کرد: داور در این مسابقه اشتباه تأثیرگذاری نداشت اما باید در نیمه دوم حداقل ۸ دقیقه وقت اضافه اعلام می‌کرد که او فقط ۵ دقیقه اعلام کرد.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری