امروز سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

زوج طلایی این فصل پرسپولیس را بشناسید/ بازیکنی که از سلاطین پاس گل سبقت گرفت

کد خبر: 119300
زمان انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۸ بعد از ظهر -
23 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
پرسپولیس در حالی موفق شد در یک بازی سخت و البته کسل کننده از سد ملوان بگذرد که در این دیدار هم درست مثل بازی مقابل مس رفسنجان و چند دیدار دیگر این فصل، یورگن لوکادیا ستاره هلندی این تیم ناجی پرسپولیس شد و با گل زیبای خود باعث گرفتن ۳ امتیاز حساس این دیدار بیرون از خانه شد.
پاس گل لوکادیا را در دیدار مقابل ملوان، دانیال اسماعیلی فر مدافع راست پرسپولیس ارسال کرد. دانیال که در تابستان پرسپولیسی شد، تا اینجای لیگ موفق شد ۴ پاس گل بدهد و آمار بسیار خوبی از خودش ثبت کند. نکته جالب اینجاست که از ۴ پاس گل اسماعیلی فر، ۳ پاس گل برای لوکادیا فرستاده شده و ستاره هلندی دقیقا نصف گل‌های این فصل خود را روی پاس اسماعیلی فر به ثمر رسانده است.
این درحالیست که از ابتدای فصل همه فکر می‌کردند با توجه به حضور بازیکنان گلسازی مثل ترابی، سعید صادقی، سروش رفیعی و امید عالیشاه، این نفرات بیشترین پاس گل را به مهاجمان پرسپولیس بدهند ولی این اتفاق رخ نداد و اسماعیلی فر که یک مدافع است، بهترین پاسور این فصل پرسپولیس محسوب می‌شود.
حالا اساعیلی فر و لوکادیا تبدیل به یک زوج طلایی در پرسپولیس شدند و عملکرد خوب و همکاری‌های عالی این دو بازیکن یکی از دلایل صدرنشینی پرسپولیس به حساب می‌آید.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری