امروز دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

صنعاء: اجازه نمی‌دهیم گاز یمن به اروپا برود

کد خبر: 119348
زمان انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۷ بعد از ظهر -
31 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:
وزیر اطلاع‌رسانی دولت نجات ملی یمن گفت، در حالی که مردم ما از بحران گاز رنج می‌برند، نمی‌توان اجازه داد گاز یمن به اروپا یا هر کشور دیگری برود.

به گزارش ایسنا، «ضیف الله الشامی» وزیر اطلاع‌رسانی دولت نجات ملی یمن در گفت‌وگو با شبکه المیادین اعلام کرد صنعاء اجازه نخواهد داد گاز یمن به اروپا یا هر کشور دیگری برود چراکه خودِ مردم یمن از بحران گاز رنج می برند.
الشامی در ادامه به مسئله حمله پهپادی نیروهای مسلح یمن به بندر الضبه که با هدف جلوگیری از غارت نفت یمن صورت گرفت، اشاره کرد و گفت: این حمله یک هشدار اولیه است و نزدیکی بندر “ضبه” و نزدیکی نفتکش را هدف قرار داده است.
وزیر اطلاع‌رسانی دولت نجات ملی یمن افزود:‌ در صورت تسلیم شدن شرکت‌های نفتی در برابر فشارهای آمریکا و اروپا، این پیام‌های هشدار دهنده ضربات سختی را به دنبال خواهد داشت.
ضیف الله الشامی تأکید کرد که اگر کشتی بازگردد، پاسخ به حملات هشداردهنده محدود نمی‌شود، بلکه ممکن است به حملات مستقیم تبدیل شود که حرکت کشتی‌ها را فلج کند.
وی اظهار کرد که پهپادها، پیام قدرت ملت یمن در تغییر معادلات را به دشمنان می‌رساند و امروزه پهپادها، بیشترین و قدرتمندترین سلاحی است که یمنی‌ها در اختیار دارند.
انتهای پیامSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری