امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

مردم از این پرسپولیس راضی نیستند/ بازیکن ۲۰ میلیاردی تیم یک پاس سالم نمی‌دهد!

کد خبر: 119203
زمان انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۷ بعد از ظهر -
24 بازدید


انلاین بلاگ

به گزارش انلاین بلاگ:




جمشید شاه محمدی درباره پیروزی پرسپولیس مقابل ملوان در هفته دهم لیگ برتر اظهار داشت: متاسفانه بازی خیلی بی کیفیتی بود و فوتبالی از سوی دو تیم شاهد نبودیم. باور کنید مردم از این نوع فوتبال بازی کردن پرسپولیس رضایت ندارند، البته شاید هم به خاطر نبود تماشاگران بازیکنان بی انگیزه بودند.
وی افزود: در نیمه اول ملوان بهتر از پرسپولیس بازی کرد ولی در نیمه دوم پرسپولیس کمی بهتر بود. البته همانطور که گفتم این بازی از لحاظ فنی هیچ نداشت که بخواهیم در موردش توضیح دهیم و دو تیم فوتبال خنثی را به نمایش گذاشتند و در حد لیگ برتر نبود.
شاه محمدی در ادامه خاطرنشان کرد: زمانی که ما بازی می‌کردیم قبل از بازی در رختکن ۳ بر صفر از همه حریفان جلو بودیم. ما آن موقع پولی هم دریافت نمی‌کردیم اما آنقدر انگیزه داشتیم که برای رضایت مردم بازی کنیم تا هواداران از فوتبال لذت ببرند. متاسفانه بازیکن در پرسپولیس ۲۰ میلیارد تومان پول گرفته است ولی یک پاس سالم نمی‌تواند بدهد و فقط به فکر بعد از بازی است که چه کار کند.
مهاجم پیشین سرخپوشان در پایان خاطر نشان کرد: ظاهراً هر دوره از لیگ برتر که می‌گذرد شاهد افت فوتبال در کشورمان هستیم باور کنید قبل از جام جهانی که بزرگ‌ترین تورنمنت فوتبالی دنیاست کیفیت لیگ برتر ایران افتضاح است . فکر می‌کنم به همین دلیل مردم دیگر از این فوتبال فراری شده اند. در گذشته سرخابی‌ها هجومی بودند و تیم ملی هم قدرتمند بود برای همین فوتبال زیباتر بود و مردم هم لذت می‌بردند.



Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری