امروز سه شنبه ۹ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

دو استقلالی علیه حضور یک پرسپولیسی در جام جهانی

کد خبر: 138418
زمان انتشار: ۱۶ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹ بعد از ظهر -
28 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


تمرینات تیم ملی با حضور ۱۶ بازیکن درحال پیگیری است و بعد از دیدار دوستانه مقابل نیکاراگوئه لیست نهایی تیم ملی برای جام جهانی اعلام خواهد شد.
با اعلام باشگاه کایسری اسپور ترکیه، سید مجید حسینی و علی کریمی به اردوی تیم ملی ایران دعوت شدند و قرار است این دو بازیکن در قطر و برای بازی دوستانه مقابل تونس در اختیار کادرفنی تیم ملی قرار بگیرند.
اینکه چرا کریمی بعد از مدت‌ها مصدومیت و بعد از تنها چند بازی در لیگ ترکیه به تیم ملی دعوت شده ، مشخص نیست ولی دعوت از این بازیکن بدترین خبر ممکن برای چند بازیکن خواهد بود.
روزبه چشمی و میلاد سرلک دو هافبک دفاعی استقلال و پرسپولیس در تیم ملی هستند و به غیر از این دو بازیکن نفراتی چون عزت اللهی، نوراللهی، قدوس و امید ابراهیمی هم در تیم ملی حضور دارند که پستشان هافبک دفاعی و میانی است.
با توجه به اینکه حضور چشمی با توجه به توانایی بازی در خط دفاعی تقریبا در تیم ملی قطعی است، دعوت از کریمی ممکن است به خط خوردن بازیکن مورد علاقه یحیی گل محمدی منجر شود و سرلک جام جهانی را از دست بدهد. هرچند از حالا مشخص نیست چه کسانی خط خواهند خورد، ولی دعوت از هافبک سابق استقلال بدترین خبر ممکن برای ستاره پرسپولیس است و جایگاه این بازیکن به خطر افتاده است.
با توجه به محدودیت در لیست و اینکه کی‌روش فقط می‌تواند ۲۶ بازیکن را با خود به قطر ببرد، طبیعتا نیازی به این تعداد هافبک دفاعی و میانی نخواهد داشت و از بین این نفرات حداقل یک بازیکن خط خواهد خورد.

۲۵۸ ۲۵۸Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری