امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

آنچلوتی: شاید به عنوان مربی در انتخاب تاکتیک اشتباه کردم

کد خبر: 138913
زمان انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۳:۰۳ قبل از ظهر -
29 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ

رئال مادرید امشب در خانه رایو وایکانو با نتیجه ۳-۲ شکست خورد. تعداد زیادی از بازیکنان این تیم در فرم همیشگی خود نبودند و کریم بنزما غائب بود. کارلو آنچلوتی پس از بازی در کنفرانس خبری گفت:

فکر می کنم آنالیز این بازی آسان است. ما قدرت لازم را نداشتیم و حریف داشت. سطح ما از این لحاظ پایین بود. وقتی چنین اتفاقی بیفتد، نمی توان روی استعداد تکیه کرد. مشکل فقط بدنی نبود. شاید ما بهترین تاکتیک را نداشتیم. مثلا ما در خارج کردن توپ از فشار حریف مشکل داشتیم و گاهی لازم است در شرایط خاصی از توپ های بلند استفاده کنیم. بنابراین شاید من به عنوان مربی از این بابت اشتباه کردم. ما همچنین دوئل های زیادی را باختیم. این مشکل تمام بازیکنان بود؛ حتی آنهایی که به طور معمول دوئل ها را می برند. 

از آنچلوتی سوال شد که آیا مشکل رئال مادرید بدنی است یا خیر؟

فکر می کنم بازیکنان تمرکز داشتند و تمام تلاش خود را کردند. تیم کمی خسته است اما طبیعی است زیرا بازی های زیادی را اخیرا انجام داده ایم. این برای همه تیم ها وجود دارد و سایرین هم ۳ روز یک بار بازی می کنند. ما طراوت گذشته را نداریم و در چنین مسابقاتی مقابل چنین تیم های قدرتی، چنین چیزی بیشتر مشهود است. 

از دست دادن صدرنشینی؟

بابت از دست دادن صدرنشینی نا امید هستیم اما این فصل بسیار طولانی است. ما در ابتدای فصل خوب کار کردیم اما امشب بازی خوبی انجام ندادیم. 

در بیشتر زمان بازی، وینیسیوس در حال درگیری لفظی با بازیکنان حریف و داور بازی بود:

بازی سختی برای او بود اما نه به خاطر مشکلاتش با داور. در چنین بازی هایی وقتی از عقب صاحب توپ نمی شوید، مهاجم بیشتر از بقیه به مشکل می خورد. او معمولا تحت نظر است. او امشب در سطح خودش بازی نکرد. 

آنچلوتی در مورد قرعه رئال مادرید و رویارویی با لیورپول گفت:

واضحا بازی جذاب اما سختی خواهد بود. جو فوق العاده ای وجود خواهد داشت؛ هم در برنابئو و هم در آنفیلد. بازی تماشایی خواهد بود. Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری