امروز چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

اخلاق‌های خوبی که پسر دیوید بکام از او یاد گرفت/ بروکلین هم مرد خانواده شد

کد خبر: 146672
زمان انتشار: ۱۷ آبان ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۵ قبل از ظهر -
31 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


بروکلین بکام عاشق زندگی با همسرش است. این سرآشپز نوظهور در مورد زندگی تازه‌اش با دختری که در ماه آوریل با او ازدواج کرد، «نیکولا پلتز بکام»، صحبت می‌کند.
پدرش ستاره سابق فوتبال «دیوید بکام»، و مادرش «ویکتوریا بکام» مشهور که در حال حاضر طراح لباس است و در گذشته خواننده گروه اسپایس گرلز بوده است. بروکلین می‌گوید: «خانواده نیکولا در فلوریدا زندگی می‌کنند و خانواده من در انگلستان. ما هم در لس‌آنجلس زندگی خودمان را داریم، و واقعاً زندگی خیلی خیلی دوست‌داشتنی و زیبایی داریم. فقط خودمان را داریم و این بهترین چیز است.»

بعضی شبها به رستوران می‌روند و سوشی که غذای مورد علاقه هردونفرشان است را می‌خورند، و شبهایی را هم در گوشه دنج خانه در کنار سگ‌هایشان سپری می‌کنند. «من عاشق درست کردن پاستای خانگی تازه هستم. برای نیکولا آشپزی می‌کنم. چیزی که بیشتر از هرچیزی دوست داریم این است که بنشینیم و سریال «جزیره عشق» را ببینیم.»

و وقتی نوبت به برنامه‌های آینده برای گسترش خانواده می‌رسد، بکام آمادگی خودش را ابراز می‌کند. «اگر فقط خودم تصمیم‌گیرنده بودم که دلم می‌خواست همین حالا بچه‌دار شوم. ولی تصمیم دوطرفه است. همیشه دوست داشتم بچه‌های زیادی داشته باشم. پدرم خیلی جوان بود که من به دنیا آمدم، ۲۳ ساله بود و صاحب فرزند شد. من هم همیشه دلم می‌خواست پدر جوانی باشم.»
بروکلین همچنین می‌گوید که در طول تمام این سالها خیلی چیزها از پدرش یاد گرفته است: «او بسیار سخت‌کوش است و به من یاد داد سخت کار کنم و با همه خوب رفتار کنم.»
صحبت از مد و فشن می‌شود. «من عاشق سبک پدرم هستم. خیلی شیک است. همیشه لباسهایش را می‌دزدیدم. اما در عین حال دوست داشتم سبک مخصوص به خودم را هم داشته باشم. شلوار جین بگی، تی‌شرت. اوایل ۲۰۰۰ سبک اسکیت‌بازها را داشتم.»Source link

نوشته شده توسط:

اخبار مرتبط
اشتراک گذاری