امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

مخفیگاه مجلل آلمان در قطر/ تصاویری از هتل دنج، گرانقیمت و خاص وسط کویر را ببینید

کد خبر: 143072
زمان انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰ بعد از ظهر -
28 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


قهرمانان چهار دوره جهان، اقامت در سکوت و تنهایی در هتلی لوکس واقع در منطقه شمالی قطر در ساحل خلیج فارس را انتخاب کردند. الیور بیرهوف، رئیس وسواسی تیم ملی آلمان این مخفیگاه گران‌قیمت را هدف قرار داد تا بازیکنانش بتوانند پنجره‌های اتاقشان را به راحتی باز کنند.
آلمان بیش از یک‌چهارم اتاق‌های هتل پنج ستاره «زولال ولنس ریزورت» را که قیمت اتاق‌هایش از شبی ۸۰۰ یورو تا ۲۲۰۰۰ یورو متغیر است، برای بازیکنان و کادر تیم رزرو کرد. اتاق‌های درجه بالاتر پیشخدمت شخصی هم دارند.
بیرهوف، مهاجم سابق آلمان که اکنون مدیر تیم ملی آلمان است، وظیفه دارد بازیکنان فوق‌ستاره خود را در بهترین شرایط ممکن نگه دارد. بیرهوف گفت: «شاید اقامت در دوحه خوب باشد، اما ما هتل‌هایی را در مرکز شهر دیدیم که حتی پنجره‌هایشان باز نمی‌شوند. آدم آنجا احساس زندانی بودن می‌کند. خوشحالیم که اینجا در این قسمت از کشور هستیم و به بازیکنان گفته‌ایم حسابی تمرین کنید تا بدنتان به گرما عادت کند. هتل ما فوق‌العاده و راحت است. امکاناتش عالیست. چیدمانش زیباست.»
آلمان روز چهارشنبه در گروه E مقابل ژاپن به میدان می‌رود. بیرهوف گفت: «بازی کردن در این رطوبت و گرما دشوار است. اما همه در حال سازگاری و آماده شدن برای بازی هستند.»Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری