امروز جمعه ۱۴ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

اسپانیا ۷ – کاستاریکا ۰/ ماتادورها حریف می‌طلبند/ جوانان انریکه؛ بهترین تیم جام‌جهانی

کد خبر: 145229
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۳۰ بعد از ظهر -
13 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


ورزشگاه الثمامه میزبان دومین دیدار از گروه E جام‌جهانی ۲۰۲۲ بود، دیداری که اسپانیا در آن مقابل کاستاریکا با نتیجه پرگل ۷-۰ به پیروزی رسید.
اسپانیا طوفانی و هجومی شروع کرد و خیلی زود هم به گل نخست رسید. پاس گاوی پس از برخورد به مدافع کاستاریکا جلوی پای دنی اولمو افتاد و مهاجم لاروخا گل نخست را دقیقه ۱۱ وارد دروازه کیلور ناواس کرد. نمایش خوب اسپانیا ادامه پیدا کرد تا این که دقیقه ۲۱ پاس جوردی آلبا را مارکو آسنسیو با شوتی سرضرب تبدیل به گل دوم کرد. گل سوم را هم فران تورس بارسایی در دقیقه ۳۱ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.
با وجود برد قاطع در نیمه نخست، اسپانیا نیمه دوم هم برای زدن گل‌های بعدی عطش داشت. دقیقه ۵۴ تورس گل دوم خودش و چهارم تیمش را با استفاده از اشتباه خط دفاعی کاستاریکا زد. دقیقه ۷۵ هم ارسال آلوارو موراتا را گاوی جوان با شوتی دقیق به گوشه دروازه کاستاریکا فرستاد. دقیقه ۹۰ هم کارلوس سولر زد تا او هم در جشنواره گل ماتادورها نقشی داشته باشد. اما نوبت به آلوارو موراتا رسید تا تیرخلاص را در دقیقه ۲+۹۰ بزند.
در نهایت اسپانیا با برد ۷ گله به صدر جدول گروهی رفت که ژاپن با توجه به برد مقابل آلمان در رده دوم آن قرار دارد.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری