امروز پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

با این شوینده ها از بحران مالی نجات یافتم

کد خبر: 145251
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۳ بعد از ظهر -
10 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ

پودر شوینده
ایران در زمینه تولید انواع شوینده های با کیفیت از رتبه بالایی برخوردار است.
کارخانه های متعددی در ایران در حال تولید و فروش پودر شوینده هستند که از کیفیت بسیار بالایی نیز برخورد هستند.
آزمایش های ما بر روی ده ها شوینده لباس نشان می دهد که تفاوت های واقعی بین کیفیت پودرهای شستشو از یک فرمول با فرمول دیگر وجود دارد و برخی از مواد شوینده راحت تر از مابقی شوینده ها در آب حل شده و موجب تمیزی لباس می شوند.
با این حال، هنگامی که در حال خرید از مواد شوینده هستید، هیچ راه آسانی برای تشخیص اینکه کدام فرمول ارائه می شود وجود ندارد.
طیف گسترده ‌ای از محصولات با این ادعا ارائه می‌شوند که با لکه ها مبارزه می‌کنند، رنگ‌ لباس ها را سالم نگه می‌دارند، رنگ‌های سفید را روشن می‌کنند، بوها را از بین می‌برند یا برای پوست و محیط شما ملایم خواهند بود.
فرمول های پودر شوینده امروزه بسیار قوی هستند و به کاهش میزان پلاستیک یا مقوای مورد نیاز برای ساخت ظروف کمک می کند.

پودر صابون
همانطور که مستحضر هستید پودر صابون را می توان به صورت خانگی و یا صنعتی تولید نمود که هردوی آنها از کیفیت بالایی برخوردار می باشند چرا که از متریال بکار رفته در هردو مشابه است و در حقیقت عملکرد آنها یکسان خواهد بود.
همچنین پودر صابون بدون بو خانگی و صنعتی، هردو یک تمیزکننده فوق العاده برای ازبین بردن آلودگیها بشمار می روند که با داشتن ترکیبات قوی می توان از آنها استفاده زیادی نمود.
افراد متعددی از پودر صابون خانگی استفاده می نمایند زیرا کارایی بالاتری دارد و آلودگیها را به خوبی تمیز می کند که از مزیت مهم این محصول بشمار می رود.
لازم به ذکر است که پودر صابون به عنوان پودر لباسشویی دستی نیز شناخته می ‌شود، ماده ‌ای خشک و دانه ‌بندی شده است که در ابتدای چرخه لباسشویی به ماشین لباسشویی اضافه می ‌شود تا لکه ‌ها را از روی لباسها پاک کرده و به آنها تازگی ببخشد.

پودر رختشویی
پودر رختشویی گلنار با کیفیت های مختلف در وزن های ۳، ۵، ۱۰ و ۲۰ کیلویی به صورت فله و صائراتی به فروش می رسد برای کسب اطلاعات و سفارش می توانید با مشاوران فروش ارتباط بگیرید. می دانیم که پودر رختشویی صادراتی با توجه به مقصد کیفیت های متنوعی تولید و بسته بندی می شود. از این رو دانستن مقصد برای تولید کننده مهم می باشد.
ایران با داشتن بستری مناسب و تکنولوژی به روز توانسته در تولید محصولات و مواد شوینده به جایگاه معتبری برسد.
به همین دلیل تولید های بسیاری در مناطق و شهرهای مختلف احداث گشته و به فروش پودر رختشویی و مواد شوینده می پردازند. نزدیک بودن تولیدی به مرز سبب کاهش قیمت می شود. برای پودرهای رختشویی ۱۰ کیلویی و فله بستر مناسب صادراتی در منطقه به جود آمده است. که هر کشوری با توجه به نیاز خود کیفیت خاصی را به تولیدکنندگان ایرانی سفارش می دهند.
گلنار نامی آشنا در محصولات شوینده می باشد. به طوری که مادربزرگ و پدربزرگ ها با شنیدن نام گلنار به یاد صابون های سبز رنگ می افتند.

 
انتهای رپرتاژ آگهی/Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری