انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

تشکیل کمیته تحقیق درباره حوادث اخیر اقدام موثری است

کد خبر: 144647
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵ قبل از ظهر -
6 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


محمدصالح جوکار در گفتگو با خبرنگار مهر، در واکنش به تشکیل کمیته تحقیق در وزارت کشور با هدف احقاق حقوق متضررین از حوادث و اغتشاشات اخیر، اظهار داشت: متأسفانه برخی از مردم در اغتشاشات اخیر ضرر و زیان زیادی به لحاظ معنوی و مادی کردند و لازم بود چنین کمیته‌ای برای پیگیری حقوق آنان تشکیل شود و این اقدام بسیار مهم و ارزشمند است.
وی بیان کرد: کمیته حقیقت‌یاب باید متشکل از کارشناسان و افرادی باشد که به صورت همه جانبه به مسئله نگاه کنند و دیدگاه آنان باید واقعاً کارشناسی باشد تا افراد متضرر هر چه زودتر به حق و حقوق خود دست پیدا کنند.
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیته تحقیق باید به صورت مرتب جلساتی را برگزار کند تا افرادی که در حوادث اخیر متضرر شده اند، به حقوق خود برسند. به صورت کلی این اقدام بسیار اثرگذار و سازنده است.
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قطعاً این اقدام تأثیر بسزایی در افزایش اعتماد عمومی جامعه دارد و نوعی اعتمادسازی محسوب می‌شود، گفت: البته کمیته تحقیق باید بررسی‌های کافی و جامع را انجام دهد تا منافع کسانی که در حوادث اخیر ضرر کردند، تأمین شود.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری