امروز پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

عملیات ساخت مرکز توانبخشی گنبدکاووس آغاز شد

کد خبر: 145092
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۲ بعد از ظهر -
9 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ

عملیات ساخت مرکز جامع توانبخشی گنبدکاووس با اعتبار حدود ۵۰ میلیارد ریال و زیربنای ۳۰۰ متر مربع با مشارکت خیرنیک اندیش محمد شهرکی امروز چهارشنبه در مراسمی با حضور پیرحسین کولیوند رییس سازمان جمعیت هلال احمر آغاز شد.
– به گزارش سایت قطره و به نقل ازخبرنگار ایرنا، رییس جمعیت هلال احمر روز چهارشنبه در این آیین گفت: هلال احمر حلقه واسطه برای شناسایی نیاز نیازمندان و همراه کردن خیران است و به همگان توصیه داریم برای ترویج فرهنگ همدلی و شادی روح افراد نیکوکار، اقدامات خیرخواهانه آنان را به جامعه معرفی کنند.
پیرحسین کولیوند از محمد شهرکی خیر گنبدی برای عمل به وعده خود برای ساخت مرکز جامع توانبخشی قدردانی کرد و قول تجهیز این مرکز را بعد از پایان ساخت در سریعترین زمان برای ارائه خدمات به مردم منطقه داد.
رییس جمعیت هلال احمر با تاکید بر پای کار بودن این مجموعه مردم نهاد در تمام حوادث، گفت: به عنوان مثال نخستین گروه اعزامی برای کمک به آسیب دیدگان در حادثه زلزله افغانستان، سیل پاکستان و اربعین حسینی در عراق از جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران بود و این مجموعه بدون توجه به قومیت، مذهب و نژاد نیازمندان برای خدمات رسانی به میدان می آید.
کولیوند با اشاره به اقدام خداپسندانه خیری گنبدی در راه اندازی بانک امانات تجهیزات پزشکی، اظهارداشت: با شیوع کروناSource link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری