امروز سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

عکس| نگران نباشید؛ دروازه‌بان تیم ملی از همه باروحیه‌تر است

کد خبر: 145080
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۰ بعد از ظهر -
6 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


در حالی که بازیکنان تیم ملی به خاطر شکست ۶-۲ در برابر انگلیس مغموم هستند، امیر عابدزاده که قرار است جانشین علیرضا بیرانوند در بازی با ولز شود بار روحیه است و حتی سعی می‌کند با لبخندهایی که می‌زند و شوخی‌هایی که با همبازیان خود می‌کند آنها را برای بازی با ولز آماده کند.
علیرضا بیرانوند دردقایق ابتدایی بازی با انگلیس مصدوم شد و جای خود را به سید حسین حسینی داد و در ادامه تیم ملی ۶ گل خورد. با توجه به روحیه بد سید حسین حسینی، کارلوس کی‌روش تصمیم گرفته است به امیر عابدزاده در بازی با ولز اعتماد کند.
امیر عابدزاده که پیش از این تبدیل به مرد شماره یک تیم ملی هم شده بود، همانند پدرش در سخت‌ترین شرایط دروازه‌بان با روحیه ای است و اعتماد به نفس خوبی دارد. کارلوس کی‌روش امیدوار است این دروازه‌بان در دو بازی باقی مانده ستاره تیم ملی باشد تا در نهایت ایران برای اولین بار به دور بعدی جام جهانی صعود کند.
امیر عابدزاده بعد از نمایش خوبی که در لیگ برتر پرتغال داشت؛ به لیگ اسپانیا رفته است و به نظر می‌رسد از نظر بین المللی نیز به اندازه کافی تجربه کرده است تا در بازی مهم با ولز در چارچوب دروازه تیم ملی قرار بگیرد. به هر صورت تصاویر مخابره شده از دوحه نشان می‌دهد مرد شماره یک تیم ملی در بازی با ولز از همه با روحیه‌تر است.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری