انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

پشت پرده کری‌خوانی عجیب مدافع عربستان برای مسی/ رژه مدافع سعودی روی مغز فرازمینی

کد خبر: 144660
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸ قبل از ظهر -
4 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


تیم ملی فوتبال عربستان روز گذشته در اولین بازی خود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به مصاف آرژانتین یکی از کاندیداهای قهرمانی رفت و با خلق اولین شگفتی جام موفق شد با نتیجه ۲ بر یک آلبی-سلسته را شکست دهد.
یکی از صحنه‌های جنجالی این بازی کری خوانی عجیب علی البلیهی مدافع تیم ملی عربستان برای لیونل مسی کاپیتان آرژانتین در میانه زمین بود که سوژه کاربران جام جهانی شد.
علی البلیهی مدافع پرحاشیه الهلال در این صحنه به طرف مسی می رود و با زدن چند ضربه به شانه مسی به او چیزی می‌گوید. مسی در واکنش به این اقدام عجیب مدافع سعودی که قصد عصبانیت او را داشت با لبخند به او پاسخ می‌دهد تا قائله به پایان برسد. در زیر اقدام عجیب مدافع عربستان علیه مسی را تماشا کنید.
البلیهی در مصاحبه خود بعد از بازی به رمزگشایی از گفت‌وگوی کوتاهش با مسی پرداخت و گفت: بله، به مسی گفتم، تو برنده نمی‌شوی، برنده نمی‌شوی!
البلیهی پیش از این هم سابقه چنین اقدامات عجیبی را در زمین بازی داشته است. او در دربی ریاض در سال گذشته میان النصر و الهلال جنجال بزرگ را به پا کرد و سعودی‌ها را به جان هم انداخت. البلیهی بعد از برد با پرچم الهلال در ورزشگاه خانگی النصر کری خواند و در نهایت پرچم الهلال در نقطه آغاز بازی برافراشت که باعث خشم کادرفنی و نیمکت النصر شد و درگیری شدیدی میانه زمین رخ داد.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری