امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

چند ساعت حیاتی برای کی‌روش و ستاره تیم ملی!

کد خبر: 144654
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۲ قبل از ظهر -
3 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


جدا از نتیجه بازی، اتفاق تلخ دیدار مقابل انگلیس مصدومیت شدید علیرضا بیرانوند گلر شماره یک تیم ملی بود. علیرضا بعد از برخورد شدید با مجید حسینی از ناحیه بینی شکستگی شد و هرچقدر سعی کرد به بازی ادامه دهد، نتوانست و در آخر هم مجبور به ترک زمین شد. بیرانوند بعد از رفتن به بیمارستان و انجام معاینات لازم راهی هتل شد و در تمرین دیروز تیم ملی هم غایب بود.
شایعات مختلفی در خصوص اینکه بیرانوند ادامه جام را از دست خواهد داد منتشر شد ولی تا این لحظه چیزی به صورت قطعی مشخص نیست. علیرضا برای بازی کردن باید محافظ مخصوص پیدا کند و ببیند که می تواند با آن محافظ تمرین کند یا خیر.
به غیر از آن، از آنجاییکه پزشکان احتمال می دادند که ممکن است به سر بیرانوند هم آسیب رسیده باشد، در بیمارستان از سر او عکس برداری شد. قرار است تا قبل از ظهر امروز و شاید کمی هم زودتر نتایج آزمایشات به دست کادرپزشکی تیم ملی برسد و آن‌ها بعد از مشورت با کی‌روش تصمیم نهایی را در خصوص علیرضا بگیرند. آنطور که مشخص است، چند ساعت حیاتی در انتظار بیرانوند و کی‌روش خواهد بود و حال باید دید وضعیت علیرضا برای بازی‌های آینده به کجا خواهد رسید.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری