امروز چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

آخرین وضعیت پروژه مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز

کد خبر: 145945
زمان انتشار: ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۷ بعد از ظهر -
16 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


محمدرضا کردلو در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب تبریز خاطرنشان کرد: جلسه‌ی هماهنگی بین دستگاهی توسط دیوان محاسبات با دعوت از دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط انجام شد و مقرر شد برای تکمیل پروژه اصطلاحاً موافقت نامه سال بعد که ابتدای پنج ساله هفتم بوده، تعدیل شود.
وی با اشاره به تأمین اعتبارات لازم این پروژه نیز گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان از طریق اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری و ۲۰۰ میلیارد تومان از محل ماده ۵۶ پیگیری می‌شود تا سال جاری و سال بعد شاهد تکمیل و بهره‌برداری این پروژه باشیم.
کردلو درخصوص پروژه تونل انرژی ایمنی برق تبریز نیز اظهار کرد: طرح تونل انرژی شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان شرقی در حال حاضر از طریق مشاوره و پاسخ به استعلام شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان شرقی، راهنمایی‌های لازم در ارتباط با استفاده از ظرفیت‌های قانونی برای تأمین تجهیزات و امکانات مورد نیاز پروژه انجام شده است.
وی ادامه داد: هماهنگی‌های لازم انجام و باتوجه به ظرفیت‌های قانونی موجود در کوتاه‌ترین زمان مشکلات اتمام پروژه برطرف می‌شود.
وی افزود: هماهنگی بین دستگاهی نیز انجام و با مدیر شرکت برق منطقه‌ای آذربایجان شرقی هم مذاکره و بازدید شد و راهکارهای لازم را برای حل مسئله ارائه داده‌ایم.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری