امروز چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

جام جهانی ۲۰۲۲ قطر برای ستاره پرسپولیسی رویایی می شود؟

کد خبر: 146118
زمان انتشار: ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹ بعد از ظهر -
8 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


کریم انصاری‌فرد که سومین جام جهانی خود را در قطر تجربه می‌کند مقابل انگلیس جایی در ترکیب تیم ملی نداشت تا برای بازی کردن در سومین جام جهانی متوالی، امیدوار به حضور در ترکیب تیم ملی جلوی ولز یا امریکا باشد.
این مهاجم باتجربه که سابقه گلزنی در جام جهانی ۲۰۱۸ را مقابل پرتغال دارد با انگیزه‌ای دو چندان در تمرینات حضور دارد و امیدوار است کی‌روش به او این فرصت را بدهد که شانسش برای گلزنی در جام جهانی ۲۰۲۲ را امتحان کند.
در صورتی که این اتفاق رخ دهد و  انصاری‌فرد موفق به گلزنی در جام جهانی ۲۰۲۲ شود، به اولین بازیکن ایران در تاریخ جام‌های جهانی تبدیل خواهد شد که در ۲ جام جهانی موفق به گلزنی شده است.
حال باید دید کی‌روش چه تصمیمی برای استفاده از انصاری‌فرد می‌گیرد و برابر ولز و در شرایطی که تیم ملی نیاز ویژه‌ای به کسب برد و ۳ امتیاز این مسابقه دارد آیا کارلوس کی‌روش این فرصت را به او خواهد داد یا خیر.
با توجه به اینکه سردار آزمون به شرایط بازی رسیده، احتمالا او در کنار طارمی، در ترکیب ثابت تیم ملی مقابل ولز بازی خواهد کرد و شاید شماره ۱۰ تیم ملی، یکی از تعویض‌های کی‌روش برای این بازی باشد.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری