امروز پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

سکوت مالک جنجالی درباره رونالدو شکست/ واکنش لطیف مرد جنجالی!

کد خبر: 146124
زمان انتشار: ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳ بعد از ظهر -
13 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


سالهاست که هواداران باشگاه منچستریونایتد به نحوه مدیریت باشگاه شدیداً اعتراض دارند و خواهان فروش باشگاه و رفتن گلیزرها هستند. آنها دائماً تظاهرات اعتراضی برگزار می‌کردند و در ورزشگاه هم بنرهای اعتراضی در دست می‌گرفتند. گلیزرها اما قصد فروش باشگاه را نداشتند.
کریستیانو رونالدو در مصاحبه اخیرش که منجر به رفتن خودش از منچستریونایتد نیز شد، به شدت به گلیزرها توپید و آنها را متهم کرد به اینکه فقط به فکر پول هستند و ذره‌ای به باشگاه و ورزش اهمیت نمی‌دهند.
گلیزرها به یکباره در روز سه‌شنبه باشگاه را برای فروش گذاشتند، اما از انگیزه فروش ناگهانی باشگاه صحبتی نکردند. آورام گلیزر در صحبت با نشریه «اسکای» گفت: «هیئت مدیره تصمیم گرفت که گزینه‌های استراتژیک مختلف برای منچستریونایتد را بررسی کند.»
او همچنین در مورد جدایی کریستیانو رونالدو از جمع شیاطین سرخ صحبت کرد و چیزی به جز جملات محبت‌آمیز برای اسطوره پرتغالی نداشت: «در مورد کریستیانو رونالدو بگویم که او بازیکنی بزرگ برای منچستریونایتد است، من از تمام کارهایی که او برای باشگاه انجام داده قدردانی می‌کنم و برایش بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.»
تصمیم برای فسخ قرارداد رونالدو پس از آن گرفته شد که این فوق‌ستاره جنبه‌های مختلفی از باشگاه را مورد انتقاد قرار داد.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری