امروز سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱
انلاین بلاگجدیدترین اخبار ایران و جهان

عصای موسی صهیونیست‌ها را از سردرگمی نجات داد+فیلم

کد خبر: 146712
زمان انتشار: ۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۶ بعد از ظهر -
9 بازدید


به گزارش آنلاین بلاگ


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از عرب ۴۸، گروه هکری موسوم به «عصای موسی» ویدئویی از دوربین‌های مدار بسته قدس اشغالی در هنگام وقوع انفجار روز گذشته را منتشر کرد و صهیونیستها را از سردرگمی نجات داد.
رسانه های رژیم صهیونیستی اذعان کردند آنچه هکرها منتشر کردند پس از رخنه به دوربین های نهاد بارز اسرائیلی به دست آورده اند.
صبح روز چهارشنبه وقوع دو انفجار در پایانه اصلی اتوبوس‌ها و چهار راه راموت در غرب قدس اشغالی باعث کشته شدن یک صهیونیست و زخمی شدن دستکم ۴۷ نفر دیگر شد که حال ۵ نفر از آن‌ها وخیم گزارش شده است.
پس از این انفجارها مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کردند که به دلیل غیر فعال بودن دوربین های مدار بسته در منطقه، امکان پیگرد عاملان این انفجارها وجود ندارد.
شبکه ۱۳ تلویزیون این رژیم نیز اعلام کرد که دوربین های شهرداری نیز در هنگام انفجار غیر فعال بوده است.
روزنامه یدیعوت آحارونوت نیز نوشت: در دو محل انفجار در ورودی شهر قدس و چهار راه راموت دوربین هایی که به خوبی کار کند وجود نداشته است به همین خاطر نیروهای امنیتی برای شناسایی عاملان انفجارها و پیگرد آن ها با دشواری روبرو هستند.
این موضوع (کار نکردن دوربین‌ها) اعتراضات زیادی را از سوی صهیونیستها متوجه شهرداری و پلیس قدس اشغالی کرد.
سردرگمی و دروغگویی رژیم صهیونیستی برای چند ساعت ادامه داشت تا اینکه گروه هکری عصای موسی تصاویر واضحی با کیفیت بالا از این دو انفجار منتشر کرد.

با انتشار این بیانیه، رژیم صهیونیستی علاوه بر یک شکست اطلاعاتی و امنیتی در زمینه پیشگیری و سپس شناسایی عاملان انفجارها، یک شکست بزرگ دیگر نیز متحمل شد و باعث یک آبرو ریزی برای مقامات این رژیم و بی اعتمادی بیشتر صهیونیست ها به آن ها شد.Source link

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری